Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van arra esély hogy egy...

Frank1997ize kérdése:

Van arra esély hogy egy magyarországon születésű ember kimegy Amerikába (New Yorkba) és ott zenei karriert akar csinálni akkor fogják e hallgatni a zenéit?

Figyelt kérdés
Nos ezt azért kérdezem mert a faterom mesélt olyanokat hogy csak az olyan amerikai emberekért vannak oda és rajonganak értük akik már eleve amerikaiak,(pl 50cent).Mesélte hogy Kozsó kiment amerikába "fú de nagy rapsztár leszek"és nem jött neki össze mert nem érdekelték.De ha egy magyar ember jó Managert talál aki befuttatja őt akkor azt már fogják érdekelni ugye?rajongani fognak érte.Nekem egy álmom lenne ez,azt tudom hogy sok minden kell hozzá zöldkártya,államporgárság,család,házasság,lóvé,Perfect Amerikai angol tudás,meg még sorolhatnám,Akkor sikerülne -e.

2013. dec. 1. 15:17
 1/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk amerikai rapper akar lenni és Ameriaki angol szöveget nyomna(ezt kihagytam).
2013. dec. 1. 15:22
 2/8 anonim ***** válasza:

Téglás Zoli pl. eléggé híres lett odakint, igaz nem rap zenét játszik. Eleinte az Ignite énekese volt most emellett még a Pennywise -ban is énekel ami azért elég híres a punk rockon belül.

Nemtom számít -e, hogy rap vagy rock, de lényeg, h volt már rá példa, h magyar ember sokra vitte a zenei pályán.

2013. dec. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ok köszi
2013. dec. 1. 15:57
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt már rá példa. Említhetnénk akár Erdélyi Tamást is, aki Tommy Ramone néven a Ramones nevű kultikus amerikai punkzenekar dobosa volt hosszabb ideig.
2013. dec. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Báthory Zoltán, aki a Five Finger Death Punch nevű metal együttes alapítója jelenleg is sikeres és a Billboard-lista 2. helyén tanyázik
2013. dec. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ok köszönöm remélem én is sikeres leszek
2013. dec. 1. 19:13
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Van valami Bartók Béla nevű ürge, őt mindenki ismeri ott. Igaz, csak komolyzenei körökben. De lehet, hogy csak azért mert zs volt a felesége.
2013. dec. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Apai részről magyar, de félig kubai a GTA nevezetű formáció egyik dj-je, Matthew van Toth. Sokan onnan ismerik, jogy Rihanna turnéján léptek fel tizen x országban. Metál körökben mozgóknak nem nagy szó, de elég sikersztori.
2014. nov. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!