Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Directionerek! Szerintetek a...

Directionerek! Szerintetek a Harry-s repülős nyakláncot hordhatják fiúk is? (: Vagy esetleg Zayn-es nyakláncok, mert ő az abszolút kedvenc? (:

Figyelt kérdés

Lehetőleg ne képes mert az már nagyon lányos:D

Szeretnék valamit ami a bandához fűződik és nem mindneki tudja hogy mit jelent.Valami olyan amit ő hordott kérlek segítsetek!!:)



2013. dec. 5. 15:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Tyű, diú directionerrel se akadtam még össze... :)

Szerintem ha nem a fejüket vagy a nevüket kötöd a nyakadba, akkor senki nem fogja levágni, hogy az nem egy sima nyaklánc. Én konkrétan a kedvenc bandám logóját hordom ezüstből, és hívták már Harry Potter jelnek, logónak meg sátánista jelképnek is :D

2013. dec. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Igaz nem vagyok One Direction rajongó,de már néhányan tettek fel hasonló kérdést. Szóval szerintem a repülős nyaklánc jól mutatna egy fiún,értelemszerű,mert hogy az egyik tag is hordja.
2013. dec. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Vegyél feleségül, kérleek!! *-*
2013. dec. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Hát igen tény és való hogy nem sok fiú Directioner van:D

De én felvállalom:)

Ja szerintem sem vágja le senki kivéve aki tudja hogy ki hord ilyet de azmeg nem baj hisz az alapból tesó:D

És olyan nyakláncot amit Zayn hord nem lehet valahol kapni??

Amúgy utolsó szívesen elveszlek:D

2013. dec. 6. 15:47
 5/18 A kérdező kommentje:
Ja és 1. Csak nem ACDC??:D
2013. dec. 6. 15:48
 6/18 A kérdező kommentje:
És szerintetek arany, ezüst vagy feketében vegyek?:)
2013. dec. 6. 16:07
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ezüst lenne a legjobb. :) Valahogyan aranyban és feketében furcsán nézne ki. (legalábbis szerintem) az ezüst a legjobb, ez a lényeg :D
2013. dec. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
amúgy Zayn nyakláncával kapcsolatban erre gondoltál? :) [link]
2013. dec. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
még mindig az utolsó kettő vagyok :D ebayen tudsz venni olyan nyakláncot egész olcsón, amiről linkeltem képet :) [link]
2013. dec. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
[link] :)) nem tudom, hogy ez érvényes e még, de azért...:)
2013. dec. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!