Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik az abszolút kedvenc,...

Melyik az abszolút kedvenc, imádott ruhadarabotok?

Figyelt kérdés
Amit bármikor szívesen felvesztek, annyira szeretitek, hogy örökre megtartanátok? :)Bármi, ruha, cipő, táska..
2009. aug. 29. 12:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Egy vas karpánt kelta mintával, és egy talpig érő szatén-bársony-csipke szoknya :)

22/L

2009. aug. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

egy mentazöld póló, aminek tök aranyos mintája van: cukorkák, csoki meg ilyenek. =) Ha már fogyózni kell, legyen rajtam vmi "édes" is. =) Na meg a szivárványos övem, sálam és cipőfűzőm... védjegyeim lettek mára. :D

16/L

2009. aug. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Írjatok még!:)
2009. aug. 29. 12:13
 4/23 anonim ***** válasza:
82%

egy trapéz farmergatya

a lábamközt teljesen kikopott, de nincs szívem kidobni :)

2009. aug. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
77%
Egy fekete keresztpántos balerinacipő. Olyannyira szeretem, hogy vettem egy majdnem ugyanolyat arra az esetre, ha a mostanitól megválni kényszerülnék. Egyébként azért ez a kedvencem, mert jól megy pl. egy kosztümhöz, de illik farmernadrághoz is.
2009. aug. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
egy rongyos szimatszatyor:) már szakad szét a pántja de nem tudom nem használni. szerencse hogy van egy ugyanolyan anyagú csak kicsit más fazonú táskám,most azt hordom hogy ne menjen szét mégjobban az eredeti szimat^^
2009. aug. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
A farmer ceruzaszoknyám, ami megy blúzhoz, pólóhoz, fel lehet venni elegánsabb és sportosabb cipővel és mindig más az összhatás.
2009. aug. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

regebb volt egy bo szurke farmerem erdekesen vagott zsebekkel, tok kenyelmes volt, imadtam! szo szerint addig hordtam amig teljesen le nem szakadt rolam.

jelenleg.... nem tudom ha van abszolut kedvenc de a topban vannak: egy zold pant nelkuli top, egy szurke horgolt szvetter, egy opartos mintja turkiz-feher top, 1 sima fekete bolero es egy osszevissza mintas piros etnies szimat szatyor.

2009. aug. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

esprit ora (inkabb karkotonek nez ki, irto sokba kerult de megerte kiszenvedni az arat)

nagy kerek fekete fulcsi virag mintaju lyukakkal. mindennel megy, eleganssal is, atlagos oltozettel is. sajnos a felet elvesztettem telen, azota keresem a potlast, de meg nem talaltam meg az igazit :(

2009. aug. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
most perpill egy újfajta limp bizkites póló, amiben aludni szoktam, mert kicsit nagy rám és utcára nem hordanám, de imádom és örökre megtartom, ha a fele leszakad akkor is:D
2009. aug. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!