Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lányok! Nektek mennyire jön...

Frank1997ize kérdése:

Lányok! Nektek mennyire jön be az elektromos gitár?

Figyelt kérdés
Az az igazság hogy hányingerem van az acoustic gitártól de még a hangjától is ezen az egyen kívül mindegyiket szeretem a cleant a nylont meg a steelt is. Azok is válaszoljanak akik nem annyira szeretik csak kíváncsi vagyok a véleményetekre.

2013. dec. 12. 01:28
1 2
 1/16 anonim válasza:

ez úgy baromság ahogy van :D

méghogy a hangjától :) sose lehet tudni én elektromosan kezdtem és most akustikus van :D

és hát egy gyagyi sose halott márkájú gitárnak tényleg rossz a hangzása és a csengése, de viszont egy minőségi gitárnak annál inkább.

2013. dec. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
na akkor mesélj, mi a különbség az "acoustic gitár" és a "nylon" meg a "steel" között?
2013. dec. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
1. köszönöm a majdnem választ :) az volt a kérdés mennyire jön be az elektromos gitár de adtál egy majdnem választ erre azért köszi
2013. dec. 12. 21:34
 4/16 anonim ***** válasza:
De nekem meg hozzád van kérdésem. Mi ez a sok hülye nemlétező kifejezés?
2013. dec. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
55%
Clean: effektek nélküli. Nylon: műanyag húros, ami vagy klasszikus gitár, vagy spanyol (alakja elárulja), ezek az akusztikus két fajtája a háromból. Steel: acélhúros, vagyis western gitár, ő a harmadik. Talán nem a General Midi hangokon kéne művelődni, szintiboy!
2013. dec. 13. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
De akkor van értelme ennek a mondatnak? :D Az acoustictól hányingere van, de a clean meg a nylon meg a steel tetszik neki. tehát? :D szakértő úr válaszoljon! a klasszikus gitár hangját szereti, de csak ha nem akusztikus (????), és a fémhúros másnéven western gitár hangja is bejön neki, de ha az is akusztikus, akkor már hányingere van tőle? Várom a válaszát captain obvious!
2013. dec. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Tehát, hogy Te is megértsd, mutass olyan akusztikus klasszikus gitárt, ami nem akusztikus, illetve ha a steel a fémhúros akusztikus (vagy ahogy írtad, western) gitárt jelenti, (egyébként énis arra gondoltam), akkor mutass egy fémhúros akusztikus gitárt, ami nem akusztikus. :)
2013. dec. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Előttem szólónak van igaza.. tényleg értelmetlen baromság volt ez a clean nylon steel szöveg...
2013. dec. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
38%
Ennyien nem fogták fel, mit írtam? Vagy a szintiboyozás érinti érzékenyen a kéznyomkorászók kb. felét? Ennyi a felosztás az akusztikusokra, meg a jazz gitár, de az sose tisztán akusztikus, és erősítés+eq nélkül nincs meg a jellegzetes karaktere, ezért nem ide tartozik. A többi lefedi az alaptípusokat, de az nem hasznos biztos.
2013. dec. 16. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Te még mindig értelmetlen dolgokról beszélsz... :S Nagyon nem vagy képben szakmailag. :D
2013. dec. 17. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!