Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Most punk vagyok vagy nem?...

Most punk vagyok vagy nem? Teljesen össze vagyok zavarodva

Figyelt kérdés

mitől punk valaki

mit kell tudni annak aki punk

hogyan lesz valakiből punk

punknak érzem magam de mindenki azt mondja hogy divat punk vagyok közbe nagyon nem :/ azt mondják h akkor leszek igazi punk h ha majd érzem,de mit kell éreznem



2013. dec. 15. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Ha valaki azt mondja rád, hogy nem vagy igazi punk, akkor annak csak örülj. Más az, ha punk zenét hallgatsz, de szerintem abban semmi dicséretre méltó nincs, amikor délelőtt 11kor 2 liter tablettásborral a gyomorban alszanak az "igazi punkok" a tereken. Sok lecsúszott tróger, rosszabbak mint a putris cigányok.
2013. dec. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
Ilyen középen ilyen csíkban van hosszú hajuk, két oldalán a csíknak nincs, és a csík meg be van festve valami színessel:):):):) Nekem így néz ki egy punk:):):):) Bár ,ez csak a hajas dolog, többi dolgot nem tudom, amúgy leszögezném, hogy ezekhez a stílusokhoz nem értek, csak azt tudom, hogy akinek olyan a haja, mint leírtam, annak punk a frizurája:))
2013. dec. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A punkok lényege a lázadás, ezt fejezik ki a zenéjükkel és a tömegből kilógó öltözködésükkel is, mindenre harapnak, ami nem szokványos, feltűnő. Manapság már az "oridzsinál punkok" mindenkire, aki ad magára annyit, hogy nem kannásbortól beba*va ordibálja, hogy ANARCIAAA járókelők arcába.

A punk egyébként elméletileg életérzés, kilógó emberek, kormányellenes fiatalok, lázadók tartoznak közéjük.


Öltözködésileg tényleg taraj, kockás szűkgatya, öt kiló vas, és "Punks not dead" vagy éppen Sex Pistols vagy Ramones póló, motorosdzseki, minden jó :D

2013. dec. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, az egyik nem lett értelmes :D A lényeg, hogy az eredeti punkok szidnak minden "pózert"
2013. dec. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ilyet punk nem kérdez...xD

És ez nem csak a külsőségekről szól...Én speciel 3 éves koromtól punkot hallgatok, kamaszkoromban rám is rámjött a már pedig én punk leszek dolog, de mindig mindenki azzal jött, hogy kinövöm...Ez nem most volt, és jelentem, az életérzés megmaradt annak ellenére, hogy mindig megpróbáltam elnyomni, mert már én is azt hittem, hogy ez kinőhető, annyit pofáztak róla, és már untam az ugatásukat...De nem...ha valaki az, az is marad...És attól, hogy azt mondod, hogy az vagy, attól még nem leszel az...És ha nem tudod mit kell érezni, akkor tényleg divatpunk lehetsz max...Eleve semmit se KELL...ha megszabnák, hogy mit csinálj, hogy punk lehess, akkor nem punk lennél, hanem egy birka, aki ugyanúgy sorban áll, csak egy másik, kevésbé elfogadott sorban...

2013. dec. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nah most ezzel a kérdéseddel lettél divat punk! Elég lenne ennyit írnom de azért válaszolok normálisan. Egy punk nem arról szól hogy 1,5 méteres rózsaszin tarajod van és másfél kiló vas van a dzsekiden és a punkok nem is igazán a zenei irányzatuk miatt jött létre. Egy punk attól punk, hogy az életérzés benne van az, hogy köp a világra bemutat minden kis rohadt pózernek és a mai világnézeteknek. Innen jön a taraj és a vas mert feltűnést akarnak kelteni de manapság ezt már szolidabban is megtudod oldani. Jah és a punkok nem tablettás bort fogyasztottak még anno hanem gyorsan ható drogokat, alkoholt kevésbé. Na de te most ott b*sztad el, hogy hagytad azt h le divatpunkozzanak és hagytad h megmondják mit csinálj. Pedig pont az a lényeg h mész a magad útján és nem szólhat bele senkisem abba h mit csinálsz... Szóóval a lázadást kell érezned! De most azt érezted h befolyásoljanak a hülye pózer emberek ;)
2014. jún. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

# 1/6

Nah megszólalt a Büszke Páwa! ;)

2014. szept. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!