Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményed a Daft Punk...

Mi a véleményed a Daft Punk új albumáról, a Random Access Memories-ról?

Figyelt kérdés
Most, hogy lassan lecsengett a hype, érdekelne, kinek mi a véleménye az új albumról.

2013. dec. 15. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nagy DP rajongó vgyok és izzadva raktam be az új albumot. Meglepett és kicsit sokkolt, hogy max középtempósak a számok (kivéve a gyors get luckyt), és elsőre azt mondtam, hogy hm... ez nekem nem tetszett nagyon, azt mondtam hogy ez nem Daftpunkos... Ennek ellenére jból beraktam és tetszett. Tetszik. És már azt mondom hogy daftpunkos.

Szépen, aprólékosan kidolgozott minden részlet, valahogy "Discovery"-s érzésm van ha hallgatom. Tetszik hogy az akusztikához nyúltak, bár ez szerintem nem akkora durranás, és a klipket kissé erőltetettnek érzem, úgy értem szándékosan olyanra csinálták őket, mintha a hetvenes években készültek voln (pl. az Instant Crush videója egyenesen 4:3-ban lett leforgatva).

Az albumból egyértelműen az utolsó két perc tetszik, a védjegyükké vált "kávéfőző" effekt jó kis fricska a fanyalgóknak, hogy lám-lám, végülis csak Daft Punk vagyunk elvégre ;-)

2013. dec. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
előző vagyok, ami pedig nem tetszik az a Touch bevezető része. Na meg a dal szerkezete is egy kicsit "kapkodós", nem egységes, de ettől függetlenül ez is jó
2013. dec. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem is hasonló a véleményem. Nekem nagyon tetszik még a Give Like Back To Music, a Beyond, és a Touch-nak a "funky"-s része :) Összességében egy nagyon jó koncepcióalbum lett, egyáltalán nem a tömegek ízlésének szánva (talán a Get Lucky kivételével).
2014. jan. 7. 18:19
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja, és még külön kiemelném a Get Lucky legvégén a szintetizátort, nekem nagyon kellemes érzést ad, a Discovery-t idézi fel bennem.
2014. jan. 7. 18:20
 5/6 anonim ***** válasza:

igen szerintem is, a végén az tök aranyos :)

De nekem csakazért is a Human after All a kedvenc albumom tőlük. Igenis jó :))

2014. jan. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Miron Kilian válasza:
Nagyo nagyon jó! Szerintem a legjobb albumuk!!
2017. jan. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!