Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Haladó gitárnak, megéri egy...

Haladó gitárnak, megéri egy használt Ibanez Prestige?

Figyelt kérdés

szeretnék venni egy haladó gitárt. Ibanez Prestigére gondoltam,de mivel nem tudom megvenni újan,mert túl drága,megvenném használtan.. rockot,metalt játszok többnyire,de bluest is szoktam.

előre is köszi



2013. dec. 16. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem teljes mértékben, én szar Ibanezzel még nem találkoztam, ráadásul a Prestige szériát eddig nekem mindenki csak dicsérte. Az meg, hogy használtan veszed, szerintem teljesen normális és ésszerű dolog, mert egyrészt anyagilag sokkal jobban jársz, másrészt egy beállított, bejáratott hangszer kerül hozzád, én szinte minden gitáros cuccomat használtan vettem.
2013. dec. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A választás mindenképp jó. A Prestige szériából kerülnek ki az Ibanez Japánban készülő csúcsmodelljei. Vásárlásnál figyelj oda a tremoló és a bundok kopottságára. Valószínűleg egy síkolás-profilozás fog kelleni a használt hangszernek-ami floydos esetén 12-15e ft+húr-de ez nem hiba, ha van még bund magasság amin el lehet végezni. Ha nincs, akkor 30e körül jöhet az újra bundozás. Ha nem értesz hozzá, javaslom, szakszervizben vedd át a hangszert.
2013. dec. 17. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Shazeen ***** válasza:
Én is használtam vettem prestige Ibanezt. Rg1570-est. Balkezes. A bundokat kellett profiloztatni, és a tremolót megköszörülni. 120 ért vettem a hangszert. Az új ára 300 körül mozog. Teljes mértékben elégedett vagyok vele. Cseréltettem benne híd pickupot, A gyárit Seymour Duncan TB-6osra. Így költöttem rá még 40 ezret. És még mindig bőven jó árban van.
2013. dec. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én is rg 1570-et szeretnék :) akkor valószínű,hogy ez lesz
2013. dec. 17. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!