Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Justin Bieber heartbreaker album?

Justin Bieber heartbreaker album?

Figyelt kérdés

sziasztok.!

Justinnak az uj albuma a heartbreaker. eddig mindig hetfonkent adott ki ujabb szamot az albumrol. most viszont a confident volt az utolso. es akkor a tobbit mikor adja ki? mert en mar varom, de a youtube csatornajan sem rakja ki a tobbit. mikor fogja? es egyszerre rakja majd?

elore is koszi.! :*

- hulye valaszoktol kimeljetek. akik nem szeretik, azoknak csovi. -


2013. dec. 18. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Hülye kérdés. Most gondold már végig, itt bárki honnan a f*aszból tudhatná??? Amúgy lövik a pizsit.
2013. dec. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

megkertem, hogy hulye valaszokat ne.!

miért lonek a pizsit? 15 eves vagyok, nem 5. es mi a f***ért nem tudsz te is normalis valaszt adni? ha nem erdekel ne nyomj ra, stb. gratulalok, az agyiszinted egy tyuket uti! -.-

2013. dec. 19. 06:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Tudod hülye kérdésre csak hülye választ lehet adni...
2013. dec. 19. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

de ezen mi a hulye kerdes?

megkerdeztem normalisan, erre senki sem tud hozza szolni... marmint normalisat... hat igen... ez a gyakori. -.-

2013. dec. 20. 06:51
 5/6 anonim válasza:
A Heartbreaker albumból már az összes csámot kiadta és igen, a Confident volt az utolsó
2014. jan. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Hali.

Justin új albumát Journals-nak hívják a heartbreaker volt az első szám a "journals"-ról 16 szám van. a confident-et adta ki a music mondays utolsó számának ez 10 szám és még +6 vagy 8 számot csinált és igy jön ki az egész journals album amin a heartbreaker az első száma. youtubra beirod : journals akkor kiadja az összes számot.

2014. jan. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!