Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nagyon szeretnék megtanulni...

Nagyon szeretnék megtanulni zongorázni. Mennyibe kerülhet ez egy zeneiskolában általánosságban?

Figyelt kérdés
Egyébként nagykanizsai vagyok, ha idetévedne esetleg egy környékemről való ember.
2009. nov. 26. 11:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha komolyak a szándékaid akkor elmondom amit én erről tudok.

A lányom tanult zongorázni ami azt jelenti 15000 Ft az éves tandíj heti kétszer egy óra. De ez a könnyebbik része mert majd megkérnek ,hogy otthon is gyakorolj mert másképpen nem megy. Tehát kell venned egy elektromos zongorát, mert az kisebb és olcsóbb mint egy rendes zongora.De a 70000 ezer forintos készülékeket elfelejtheted mert az minőségében és hangzásában félre viszi a hallásod ezért nem alkalmas. A normális készülék olyan 200.000 Ft körül kezdődik. Én 320.000 Ft -ért vettem ami nem olcsó sőt, de ez tűnt jó választásnak. Természetesen Gyári új garanciával. Mindenképpen beszélj egy hangszer üzletben egy HOZZÁÉRTŐVEL , és természetesen a neten is. De ha van a közeledbe aki tanult zongorázni és elért valamit de a készüléket már nem használja valamiért akkor a használt is jó.

2009. nov. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!