Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik az eddigi legjobb...

Melyik az eddigi legjobb Bullet for My Valentine album?

Figyelt kérdés
Nektek mi a véleményetek? Ajándékba lenne egy CD, melyiket fogadnátok el legszivesebben? Én a Scream aim fire -re gondoltam... szerintetek?

#album #cd #rock #metál #AIM #Fire #Valentine #Bullet for my valentinem BFMV #Scream aim fire
2013. dec. 25. 00:08
 1/5 KefirHun ***** válasza:
hm... Jó döntés a Scream Aim Fire, de én még a Fever-nek is tudnák ajánlani (én is boldog lennék ha lenne egy a birtokomba :) ),én ez a kettő között döntenék,de gondolom te jobban ismered a megajándékozandó személy-t probálad meg azt választani ami szerinted jobban teszik neki (na jó ez egy kicsit nyilvánvaló),ezzel a két koronggal szerintem nem lösz nagyon mellé :).Ja és a választásod vagy bejön vagy nem de drukkolok ;)
2013. dec. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Scream Aim Fire szerintem is.
2013. dec. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Mola2000 válasza:
a Scream Aim Fire a legjobb album...szerintem :)
2013. dec. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#1 Igen, a Fever-en is gondolkodtam, de így, hogy megerősítettek páran, a Scream Aim Fire-t választom :DD

#2 #3 Köszönöm szépen^^

2013. dec. 26. 01:52
 5/5 Trevor. ***** válasza:
Poison.
2016. jún. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!