Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Replica gitárokat honnan...

Replica gitárokat honnan szoktak rendelni?

Figyelt kérdés
Nem egyszer láttam a neten, hogy IBanez JEM-et illetve Fender Stratocastereket, youtube-s videókban legfőképp és érdekelne, hogy honnan lehet rendelni mert ebay-en ha rákeresek kis pici 1:3-as modelleket hoz.

2013. dec. 30. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
most mit értesz replica alatt? olyan, ami a márkajelzést is lemásolja, és nagyon fendernek próbálja álcázni magát, vagy olyat ami hasonlít, és arról van másolva, de másik márka készítette?
2013. dec. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Konkrétan olyat láttam, ami még a márkajelzést is másolja.
2013. dec. 30. 19:15
 3/6 anonim ***** válasza:
na, olyan pl tilos árulni, úgy tudom :D
2013. dec. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom. Volt olyan botrány itthoni oldalon is, hogy megláttak a gyártól egy replikát és beperelték az oldalt. De valahogy mégis beszerzik :D
2013. dec. 30. 19:20
 5/6 anonim ***** válasza:
én gitarshopon láttam olyat, ahol nagy betűkkel figyelmeztettek, hogy nem igazi, csak úgy néz ki, de azt is leszedték aztán. Ha valaki nagy hasznot akar húzni, és mondjuk egy epiphone-t eladni gibsonként, akkor leül otthon és megcsinálja :D
2013. dec. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=_pDL--CkvTI

Csak egy példa. És igen én is a gitárshop-on láttam.

2013. dec. 30. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!