Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok erről az elektro...

Mit gondoltok erről az elektromos gitárról?

Figyelt kérdés

[link]

Új gitárt szeretnék venni, de nem tudom hogy ez az SX jó választás? Láttam új állapotút is, ugyanezen az áron. Viszont ezen a gitáron kivannak cserélve a hangszedők, meg a tremoló is ( bár az eredeti fekete szerintem szebb). Ti mit gondoltok?



2013. dec. 31. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy kicsit próbálj meg logikusan gondolkodni.


Először is, ez nem SEC, hanem SEG. Ha az eladó még a saját gitárja nevét se tudja leírni, az már eleve rossz.


"kivannak cserélve a hangszedők"

És? Mire? Az, hogy Ibanez, semmit nem mond. AMúgy az olcsóbb Ibanez gitárokon elég gyakran lecserélik a gyári szedőket, éppen mert nem valami meggyőző a hangjuk. Alighanem egy ilyet raktak bele. Az, hogy Ibanez, önmagában nem mond semmit. KIváncsi lennék, aki odaírta a számokat mögéjük, tudja-e mit jelentenek... :)


"meg a tremoló is ( bár az eredeti fekete szerintem szebb)"

Ezt honnan látod? Nincs a leírásban. Oké, mondjuk a legtöbb képen valóban fekete a tremoló, de kérdés, mire cserélték ki?

A tremolónak amúgy a legkevésbé fontos tulajdonsága, hogy milyen színű.


Magyarul ez egy kissé gyanús, megbuherált gitár, aminél egyáltalán nem biztos, hogy mennyire pozitív hatású volt a módosítás.


Ettől függetlenül mint kezdő Superstrat nem olyan rossz ár, nekem SX basszgitárom volt és azzal elégedett voltam, de ez még nem mond semmit erről a hangszerről konkrétan.

2013. dec. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2013. dec. 31. 17:24
 3/3 LeftBehind ***** válasza:
Én ebben az árkategóriában nem vennék tremolós gitárt,mondjuk a másik dolog hogy én gitárt se vennék ebben az árkategóriában. Főleg ha már tudsz is valamennyire játszani akkor spórolj már össze olyan 150 ezret egy gitárra amit aztán jó 15 évig nem kell lecserélni.
2013. dec. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!