Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Elhatározztam hogy szeretnék...

Elhatározztam hogy szeretnék megtanulni elektromos gitáron játszani, és ebben kérnék kis segítséget?

Figyelt kérdés
Aki hozzáértő segítene abban hogy pl. melyek azok a gitármárkák amík a jobb kategóriások,illetve amik ugymondd "kerülendők" vagy gagyik,tudom pénztárca függő is de kb. mégis,valamit milyen könyveket és segédanyagokat tudnátok ajánlani,mert magam szeretnék tanulni,nem tanárral és bármilyen egyéb hasznos infót ezeken kivül szívesen elfogadok.
2013. dec. 30. 18:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
66%
elvileg a rocksmiths-en meg tudod tanulni az alapokat...
2013. dec. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
tanulásra gitáregyetemet NE!!! időpazarlás!! kezdő gitárnak én a Cort gitárokat ajánlom,teljesen megfelelnek erre a célra :) (én anno SX gitárral kezdtem,egész jó volt,meglepően jó sounddal,de nem akarok rosszat ajánlani,mert valószínűleg pont egy jobb darabot fogtam ki..viszont nézhetsz SX-et is,de inkább Cort. )
2013. dec. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Probálok minnél több helyen utánnanézzni,de ahány hely annyi vélemény..én Ibanez-re gondoltam...meg a Vorson-t olvastam több helyen kezdőknek,de az állítólag vacak.
2013. dec. 30. 22:38
 4/24 anonim ***** válasza:
zerdo.hu
2013. dec. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
második vagyok. ha van pénzed,akkor egy Ibanezzel nem járhatsz rosszul! Vorsont szerintem ne,mert gagyi!
2014. jan. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Úgy vagyok vele inkább veszek egy normálisat ami biztos jó,minthogy egy no name gyagyit....egyebként ilyen 40-50 e.-res árban gondolkodom.

A zerdo.hu-t néztem,de ennél nemegy jobb oldalt találtam,ezen választék alig..meg a nagyrésze,ugymodd a gyagyinak mondott márkák (UST,EFG stb.)..de azért köszi.

2014. jan. 1. 18:28
 7/24 anonim ***** válasza:

még mindig a második vagyok.

milyen formájú gitárok tetszenek? milyen stílusúak? illetve fix húrlábasat szeretnél?

2014. jan. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Hát valami ilyensmiben gondolkodom,de tetszenek az egyedi/különleges formájú gitárok is..hát konkrétat stílussal kapcsolatban még nem tudok mondani..de inkább a keményebb/pörgösebb stílusok.

[link]

2014. jan. 1. 20:10
 9/24 A kérdező kommentje:
Metal és Rock stílust tekintve.
2014. jan. 1. 20:20
 10/24 anonim ***** válasza:

még mindig én vagyok :D


ami belefér a ketetbe és jobb azok ezek:


[link]


[link]


ezek kezdő gityók,viszont ennyi pénzből már kijön olyan is ami profiknak is van pl.:



[link]


[link]


na amennyit megtettem érted menjen a zöld kéz :D

2014. jan. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!