Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki a segítségemre tudna...

Valaki a segítségemre tudna lenni? Többi lent.

Figyelt kérdés

Van egy kis gondom. 2 hét múlva fellépek egy számmal, és muszáj hozzá zongorakottát szereznem. Mégpedig a következővel: Jekyll & Hyde: No one knows who i am ( vagy ahogyan a magyarok ismerik, Volt, mi volt). Van hozzá zenei alapom, csak az a gond, hogy ugyebár magyarul énekelném és abban egyel több versszak van mint az angolban, és az alap az angolhoz készült. Ezt a problémát meg csak úgy tudom megfelelően kiküszöbölni, hogy keresek egy zongorakottát, és a kellő részt megduplázom... Gondoltam rá, hogy az alapot kicsit megvágom és úgy toldom meg, de sajnos arra se időm, se ismerősöm nincs, aki profi módon összerakná.

Nagyon megköszönném, ha valaki tudna nekem zongorakottát szerezni.. :)


2009. nov. 28. 17:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!