Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek erröl a...

Mi a véleményetek erröl a gitárról?

Figyelt kérdés

Cort Aero 11-ről szeretnék véleményeket kérni. Általánosságban minden érdekel róla, ha egy regényt írsz az sem gond.


Zöld pacsi minden értelmes hozzászóláshoz jár.


Köszi.



2014. jan. 5. 22:33
 1/7 Apocalypse. ***** válasza:
100%
Milyen zenére szánod?
2014. jan. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hard Rock és Metal
2014. jan. 5. 22:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem rossz, de metálra van jobb is nála.
2014. jan. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Apocalypse. ***** válasza:
100%
Hát igen, a Cort márka alap nem egy olyan nagy metálbaltáiról híres. Ha metál előnyösebb szerepet tölt be majd, ne ezt válaszd inkább. Ha rock akkor jó lesz. De metálnál inkább Jackson és Ibanez tájékán nézelődj.
2014. jan. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nekem is Cortom van (nem ez a fajta) de én imádom, és metálra is jó szerintem.

Az utóbb említett márkák mellé még azért odatenném a BC Rich-t is, mert az is nagyon metál :D

2014. jan. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért a Cortnak is vannak olyan baltái amik igen jók metálra (pl az EVL széria,VX,EX és így tovább....) bár ez az Aero nem egy olyan típus ami ilyen kőkemény metálra való :)De használtan találni jó cortokat olcsón,nekem ibanezem van de előtte cortom volt,szóval tudom én hogy a cortnak is vannak jó modelljei.
2014. jan. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Volt egy Cort KX5Q-m évekig, nagyon jó kis hangszer volt, igaz, a hangszedők le lettek cserélve EMG-re.
2014. jan. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!