Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ciki Bon Jovit hallgatni?

Ciki Bon Jovit hallgatni?

Figyelt kérdés
Nem, nem fogok mást hallgatni, bármit mondotok, és nem azért írtam ki, hogy mindenki ide írja, hogy mekkora jó vagyok, hogy nem Justin Biebert hallgatok. Tényleg érdekel a megítélésük. Akár hosszabban, akár röviden is. Életkort is írjatok légyszi! Senkit nem pontozok le (aki normálisan válaszol).
2014. jan. 8. 02:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne ciki?Mindenki halgasson olyan zenét amit igazán szeret:)

Én pl imádom az operákat meg a régi mesék zenéit(oroszlánkirály)és teszek rá hogy ki mit gondol mert én szeretem ennyi.:)

17/L

2014. jan. 8. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van, de most pont nem erre voltam kíváncsi, hanem hogy kinek mi a véleménye. Azért így fogalmaztam, mert hallottam már olyat, hogy valaki ezt gondolta, de nem mondom meg, miért, mert nem akarom befolyásolni a válaszolókat.
2014. jan. 8. 14:14
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Bár én rockrajongóként inkább a régebbi dalaikat szeretem, amit mostanában művelnek, na az kicsit tényleg gáz szerintem, sajnos rajtuk is fog az idő (meg a sok alkohol...) Persze aki a lágyabb stílusokat kedveli, annak lehet, hogy pont a mostani teljesen popos Bon Jovi jön be inkább. 17/f
2014. jan. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a ciki ha vki One Directiont vagy Justin Biebert hallgat.
2014. jan. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszi, jöhetnek még.
2014. jan. 8. 20:09
 6/16 anonim ***** válasza:
nem :)
2014. jan. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Kösz neked is.
2014. jan. 8. 22:43
 8/16 anonim ***** válasza:
A kérdésed ciki :D
2014. jan. 9. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Miért is?
2014. jan. 9. 10:16
 10/16 anonim válasza:
Figyelj engem osztálytársaim cikiznek hogy miért ilyet halgatok.Ilyenkor Megmondom nekik hogy amit skrillexet meg ilyenek halgatnak nem zene.én koncerten is voltam.Hatalmas volt.Többen is vagyunk akik a régi zenéket szeretjük.En például az ilyen One directiont nem Tom meghalgatni.A Bon Jovi a Scorpions GNR es a többi.Na ez az igazi zene.13f
2014. febr. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!