Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lady Gaga vagy Katy Perry a jobb?

Lady Gaga vagy Katy Perry a jobb?

Figyelt kérdés
itt gondolok zenére, egyéniségre,egyediségre, jellemre,sikerekre
2014. jan. 8. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyiknek se vagyok valami nagy rajongója, de Lady Gagát egyszer hallottam a capella énekelni, és neki van hangja, az bebizonyosodott. Katy Perrynek szerintem elég erőtlen, gyenge a hangszíne, számomra néha meglepően, így lady Gaga éneklés tekintetében egyértelműen jobb. Egyéniségüket, jellemüket nem ismerem. Egyediség: hát, nem tudom, olyan nagyon nem ismerem őket, de Katy Perry talán inkább alapoz a tinédzserekre (nem láttam, de van valami ilyen fogszabályzós csajnak beöltözött klipje, csak képet láttam belőle), szerintem úgy jobban biztonsági játékos, vagy nem is tudom, hogy mondjam. Lady Gaga eredetibb, de neki a ruhái miatt fel sem ismerem az arcát, mert mindig valami olyan maszk vagy cucc van rajta, hogy nem is tudom, hogy néz ki igazából.
2014. jan. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

VENUS!

Lady Gaga egyértelmű:D

Legalábbis szerintem sokkal tehetségesebb és egyedibb. A személyisége is jó viszont Katy (interjúk meg ilyenek alapján) egy nagyon kicsivel szimpibb:)

2014. jan. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én sem vagyok egyiküknek sem a rajongója, viszont én inkább azt mondatnám, hogy Katy Perry a jobb. Nekem ő szimpatikusabb, kedvesebbnek tűnik, jobban szeretem a hangszínét és közelebb állnak hozzám az ő számai.
2014. jan. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Zenében szerintem Gaga jobb, a többit nemtudom.
2014. jan. 30. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én hatalmas Katy Perry rajongó vagyok!


Zeneileg nagyon közel áll hozzám. Szerintem csodálatos hangja van, és pár előadóval ellentétben ki si tudja használni. Szeretem, hogy tartalmasak aszámai és fülbemászó szuper ritmusuk és dallamuk van. Az utóbbi szerintem Gagáról nem mondható el, de persze az is igaz, hogy hiába ugyanaz a műfaj, ha két teljesen különböző stílusú énekesről van szó! Ízlések és pofonok!!!


Egyéniség: két nagyon erős karakterről van szó, ezért ez a kérdés abszolút ízlésektől függ! Teljesen más a két személyiség. Nekem Gaga kicsit "sok" a ruháival. Katynek nagyon bírom a stílusát :) esetek 99.9%-ban pozitív a kisugárzása, ami nagyon illik a hangjához, és a kinézetéhez. Ez nekem nagyon szimpatikus :)


Ami a sikert illeti: talán Gaga picit tapasztaltabb már, régebb óta fut a pályán. De Katy is sok díjat nyert már, sokat koncertezik stb.


Én alapvetően sokkal jobban szimpatizálok Katyvel, de azt is el kell mondani, hogy Gaga (is) egy nagyon kimagasló tehetség és személyiség :) mindketten megérdemlik a szeretetet és a hírnevet! :)

2014. febr. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

hát én nem tudom h Katynek mióta van csodálatos hangja xD láttam tőle rengeteg fellépést, és mindenhol szörnyen énekelt xD ő nem tehetséges, csak szerencsés.

bárcsak a kutyám lenne olyan hamis mint az ő hangja...

2014. márc. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!