Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szereti innen valaki a nu'est-et?

Szereti innen valaki a nu'est-et?

Figyelt kérdés
lesz nekik valamikor az évben koncertjük? (nem feltétlen magyarországon)

2014. jan. 11. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Én szeretem őket, valószínűleg biztos lesz, bár inkább csak Koreában. Mondjuk annyira nem vagyok úgy oda értük, hogy mindent tudjak róluk, de a google a barátod, tudod ;)
2014. jan. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Imádom :* nem hinném de Törökországban felléptek már párszor lehet h vissza jönnek ^^ sajnos ez is csak feltételezés... de hamarosan megjelenik az új albumuk, ezért rengeteget dolgoznak és ha lesz új album akkor turné is :)
2014. jan. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 nuh299 válasza:
Én imádom^w^ Kedvenc fiú bandám:)
2014. jan. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
juuj, köszönöm a válaszokat!!:DD
2014. jan. 23. 18:13
 5/6 do-chan válasza:

Én imádom őket^^ jó lenne ha jönnének Magyarországra^^

De azért remélem hogy valamikor gondolnak ránk is,akkik távol vannak,mint rajongókra :)

2015. dec. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
En szeretem oket es ugy nezki h jovore jonnek europaba de nem biztos (sajna) de en mindet kovetem instragamon meg twiteren es a hivatalos oldalukat is szoktam nezni ugy h eleg sokat tudok roluk
2015. dec. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!