Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek érdemes megvenni...

Szerintetek érdemes megvenni kezdőként Stagg C-546 Klasszikus gitát?

Figyelt kérdés
[link] Itt azt írja h tanulógitár, de nem tudom h a neten az igazat írják v sem.
2009. dec. 2. 19:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Én ma vettem meg életem első gitárját. Szerintem menj el egy hangszer boltba, nekem is sokat segítettek.
2009. dec. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
És milyen árkategóriában vetted? Szted 12.000ért nem túl gagyi?
2009. dec. 2. 19:33
 3/23 anonim ***** válasza:

Hát én 15-20 ezret szántam rá a vásárlás előtt és egy 19.900 Forintosra esett a választásom.

Figyelj mivel te is full kezdő vagy gondolom, igazából megkülönböztetni a gitárokat még te sem tudod :), majd idővel ha ráérzel a dologra, akkor fogod észre venni, hogy neked ez a gitár kevés, mert nem tudod kihozni belőle azt amit akarsz, de ez majd idővel alakul csak ki. Szóval szerintem addig ez tökéletesen megfelel a célnak. Nem sok érte ez a pénz(annyira), ha nem fog tetszeni a dolog, akkor elfelejted nem sok pénzt adtál ki rá, ha meg rákapsz, akkor meg majd nézel egy sokkal jobb gitárt, amikor ezt már kinőtted. Szóval száz szónak is egy a vége, szerintem a célnak megfelelő, de menj el inkább egy szakboltba és segítőkészek lesznek. :)

2009. dec. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
köszi:) elfogok menni:)
2009. dec. 2. 19:46
 5/23 anonim ***** válasza:
Szívesen ;)
2009. dec. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
jahm és még vmi, te oktatónál,v netről tanulsz?
2009. dec. 2. 19:50
 7/23 anonim ***** válasza:
Hát, úgy gondolom/gondoltam, hogy először is a nagyon alapokat azt netről, tehát mindenféle kapcsolódó dolgot: kifejezéseket, fogásokat, szolfézst, alap dolgokat azt netről. Aztán utána valami:) de ma ajánlottak egy embert, nem oktató csak elég jól gitározik, és oda is lehet elmegyek párszor, hogy még is lássam, hogy megy ez. :) De szerintem magamtól próbálom elsajátítani a dolgokat, nagyobb örömet fog okozni ha sikerélményem lesz. :)
2009. dec. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Én is nézegettem ilyen honlapokat és sokminent leírnak kíváncsi leszek...

Te mennyi idősen kezded?

2009. dec. 2. 20:08
 9/23 anonim ***** válasza:
Hát igen, én is betettem pár oldalt már a kedvencekbe, aztán szánok rá időt. Öh, hát én 21 évesen rugaszkodok neki, de szerintem ez nem kor függő. :) És te?
2009. dec. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

19 vok, mondjuk sztem gyerekkorban nem is igazán kezdik el max ilyen 15-16 körül... annyira nem késtünk el:)

Majd ha lesz még vmi kérdésem írok de most hirtelen nem jut eszembe semmi:D

2009. dec. 2. 20:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!