Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek érdemes megvenni...

Szerintetek érdemes megvenni kezdőként Stagg C-546 Klasszikus gitát?

Figyelt kérdés
[link] Itt azt írja h tanulógitár, de nem tudom h a neten az igazat írják v sem.
2009. dec. 2. 19:14
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
és te neten tanultál?
2009. dec. 3. 17:21
 22/23 anonim ***** válasza:
Igen, legtöbbet Guitar Pro-ból de a youtuberól nagyon gyorsan meg tudtam tanulni a dolgokat! =)
2010. jan. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen volt az első gitárom. Kitűnő tanulásra, mivel amikor elkezded, még nem "keményedett meg" úgy az ujjad és könnyen elvághatja a húr. Ezen a gitáron a lehető legközelebb vannak a húrok a nyakhoz, ezért nagyon könnyű lefogni. Aztán amikor vettem, akkor az alső három húr nylon volt, a másik három pedig fém. Nos képzelheted a hangját... Vegyél rá sztem újakat! egy puhatok 2000ft, a rockbag márkát ajánlom. Tökéletes. Egy hangoló kütyü is kell hozzá, hangszerdiszkont.hu-n találsz 3000-ért is. A pengető ugye nem szempont, 300ft-ért veszel egy 5ös csomagot, viszont láttam 1500ért is, viszont az már fejedelmien kényelmes :) Ha jobban tolod már, akkor ajánlom a fender cd60-as gitárt. Ez már egy komoly hangszer, és csak 30ezret kérnek érte. Jó tanulást :)
2010. máj. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!