Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valami trükk hogyan lehet jó...

Valami trükk hogyan lehet jó guitar coveres videót csinálni?

Figyelt kérdés

Szóval elsőre csináltam 2 videót ahol a gitárom túlságosan elnyomta a többi hangszert és az éneket.A kép minőség nagyon jó meg minden (elég drága kamerát használok:Olympus Tough 8010) csak a hanggal van gond.

Ilyesmi tisztaságot szeretnék elérni, a gitárom egy kicsivel jobban előtérbe kerüljön de ne nyomja el annyira a többi hangszert,hogy szinte hallani se lehessen.Minden hang kivehető legyen szép tisztán.

http://www.youtube.com/watch?v=34mm7DHtUNQ

Bármilyen praktikát,tapasztalatot meghallgatok,saját videót is küldhettek.Előre is köszi.



2014. jan. 19. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:

LoL, és ehhez kérdést kell kiírni?

Halkítsd lejjebb a gitárod, vagy hangosítsd feljebb a zenét...

2014. jan. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De aj öcsém D:

Próbálj meg előbb felvenni egy ilyen minőségű videót mielőtt itt okoskodnál.Hallatszik,hogy a csávó nem simán belőtte a hangot és csak úgy felvette kamerával.

2014. jan. 19. 20:59
 3/7 anonim ***** válasza:

Vonalból rögzítette a jelet és utána keverte, de ez le is van írva a videó alatt.

Amennyiben viszont nincs megfelelő modellezős kütyüd, hangkártyád, szoftvereid, úgysem tudod megcsinálni.

2014. jan. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na ez érdekelt,és valami program amibe mondjuk beillesztem a videót és a hangzását tudom variálni?Már nagyjából ki kísérleteztem,hogy milyen magasan kell a gitárt és a zenét de még mindig olyan izzadság szagú.Nem akarok olyan nagyon profi minőséget,de azért na legyen egyfajta színvonal.
2014. jan. 19. 22:35
 5/7 anonim ***** válasza:

"a hangzását tudom variálni?"

Fogalmam sincs ez mit akar jelenteni.


"Már nagyjából ki kísérleteztem,hogy milyen magasan kell a gitárt és a zenét"

Magasan?


"de még mindig olyan izzadság szagú."

Ennek meg nem tudom mi köze a hangerőkülönbségekhez.


"Nem akarok olyan nagyon profi minőséget,de azért na legyen egyfajta színvonal."

Akkor rögzítsd a gitársávot külön és keverd az eredeti zenéhez, ennyi a trükk.

2014. jan. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy kevert jelből már nem nagyon tudod csak a gitárt lehalkítani.
2014. jan. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kojee ***** válasza:
A nuendo nevű program alkalmas tud lenni ilyenre is, bár én a képi megoldásaival nem foglalkoztam.
2014. jan. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!