Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Én egy kamasz lány vagyok, és...

Én egy kamasz lány vagyok, és szeretnék valamit "mágikusat" csinálni. Van olyan "trükk" mondjuk, amivel valami jót tudnék csinálni? Pl: ha egy embernek fáj a feje és megygógyítani, , , stb

Figyelt kérdés

2012. nov. 18. 11:16
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

Én ezt az oldalt javaslom:

[link]

2012. nov. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Húú, ez nagyon jó,, köszönöm szépen!! De még várok ötleteket!!:))
2012. nov. 18. 11:25
 3/29 A kérdező kommentje:
Ez miért hülyeség!! És értelmes válaszokat várok, nem olyanokatól akik unatkoznak, és nem tudnak mit írni!!!
2012. nov. 18. 11:53
 4/29 Zsizsik666 ***** válasza:

Fájdalommentes senkinek nem lehet az élete, én nem foglalkoznék egy egyszerű fejfással. Algopyrin. Ha meg túl sokat fáj, többet kell pihenni.

Ami még olyan normálisabb terület, azok a gyógynövények, kotyvaszthatsz teákat, kenőcsöket, kimész a rétre, ahol nem szennyezett a gyógynövény és segítessz kisebb fogyokúrákban az embereknek, vagy kisebb betegségekben. Esetleg olyan betegségekben is, amivel az orvosok nem tudtak mit tenni mert 100 ezrekbe kerülne. Na, ezeknek szépen kikutatod gyógymódját. Melyik betegséghez mi általában a legjobb. Könyvekben nem nagyon van leírva, melyik a legfaszább, így elég idegtépő.

2012. nov. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
[link] itt megtanulhatod, hogy hogyan kell szívműtétet végrehajtani vagy nyílt medencetörést gyógyítani. Rendkívül hasznos tudások ezek hidd el!
2012. nov. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
nekem nem ilyen kell, nem akarok műteni ... mindegy, az első válaszoló válasza volt jó, és hasznos,. a többi nem kell
2012. nov. 18. 12:05
 7/29 anonim ***** válasza:

"a többi nem kell"


Nekünk sem kellenek ilyen kérdések, de nincs mit tenni...

2012. nov. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
nekünk meg nem kellenek ilyen válaszok!!!
2012. nov. 18. 12:23
 9/29 Zsizsik666 ***** válasza:

Úristen, klimaxolsz vagy mi a bajod?

[link]

2012. nov. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
nekem a libidómat meg tudnád gyógyítani? :$
2012. nov. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!