Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Amit el lehet játszani akuszti...

Amit el lehet játszani akusztikus gitáron, azt elektromoson is el lehet?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy hülye kérdés, de még teljesen kezdő vagyok és feltűnt, hogy néhány dalt csak akusztikuson játszanak. Ez azért van, mert elektromoson nem is lehet vagy ott rosszabbul hangzana? Most tervezem megvenni az első gitáromat és megtanulni játszani.
2014. jan. 20. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nem pont fordítva van?:D
2014. jan. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ellehet játszani mindkettőn bármit.

Ha egy dal alapból akusztikus hangzású, attól még el lehet játszani elektromoson is, ha nem kapcsolod rá a torzítót, csak a clean chanelt használod. Sőt vannak, olyan erősítők, amikben van akusztikus hangzás, azzal meg már nagyon pöpec. Egyébként vannak elektroakusztikus gitárok. Csak azért mondom, mert mondtad, hogy most tervezel gitárt venni, keress rá, lehet, h neked bejönne :) arra is lehet amúgy torzítót rakni, mint bármelyik elektromosra, de akusztikusként is lehet használni.

2014. jan. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Még annyit kérdeznék, hogy találtam egy használt gitárt a neten: SX elektromos gitár erősítővel. ( [link] Ha valaki hozzáértő megnézné és véleményezné azt nagyon megköszönném!
2014. jan. 20. 23:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Hatékonyabb lenne, ha kiírnád új kérdésnek.
2014. jan. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Ennyi pénzért ne várj csodát. Énis egy ilyen olcsó szetten kezdtem el 7 éve. Azért ilyenen, mert a szüleim csak ennyi pénzt adtak, keresetem meg még nem volt, de teljesen megértem őket.


Az alapokat jó megtanulni rajta és ha nem hagyod abba, ha megszereted, akkor később úgy is veszel egy jobbat. Nem kell 50 ezres gitárral kezdeni :) vedd meg, főleg ha alig volt használva. A hordető megkapta karácsonyra, aztán meg is unta. De a kombó nem 150 wattos, hanem 15... gondolom elírás

2014. jan. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!