Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért olyan rossz az auchan-os...

Miért olyan rossz az auchan-os gitár?

Figyelt kérdés

Mindenkitől hallom ,hogy rossz de mi a baja?

Mert mindíg csak azt hallom ,hogy tüzifa így tüzifa úgy .



2014. jan. 20. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

- Gyenge minőségű anyagok (vacak rétegelt lemez test, ócska műanyag nyereg, stb.)

- Hanyag munka (pontatlan bundozás, nagy húrmagasság, kellemetlenül éles szélű bundok), azaz hamis és kényelmetlen


Nagyjából ennyi.

2014. jan. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt a mondást tudnám idézni, hogy "sz@rból nem lehet várat építeni". Na erre ez teljesen igaz. Nyilvánvaló okokból a legrosszabb és olcsóbb anyagokból készül, ennél már csak akkor lehetne kevesebb pénzből kihozni, ha műanyagból vagy papírmaséból lenne. Ráadásul a gyártás során sem lényeg az, hogy jól játszható vagy pontos legyen, annyi számít, hogy gitárnak nézzen ki, hátha megveszi valami tapasztalatlan kezdő.
2014. jan. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudok újat írni hiszen az előttem szólóknak teljesen igaza van, nagyjából mindent leírtak. Ha gitározni szeretnél és még kezdő vagy akkor is egy minőségibbet vegyél !!! :)
2014. jan. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
talán azért mert a hentesnél sem veszel kenyeret....
2014. jan. 21. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Láttam egy ilyen reklámszöveget, hogy "cipőt a cipőboltból".

Nos kb. ugyanez, hangszert hangszerboltból vegyél, ahol az eladó segít is, nem csak leveszed a polcról.

Én nem nagyon elemeztem ki az Auchan gitárt, elég volt annyi, hogy a sajátom után a kezembe vettem, és azt éreztem, hogy játék gitárt fogok a kezemben.

2014. jan. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Amikor 25-30-ért lehet kapni normálisabb gitárt akkor nem tudom minek kell ilyen hulladékkal kínlódni.
2014. jan. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!