Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A zenészek, művészek miért...

A zenészek, művészek miért lesznek káros szenvedélyek rabjai? Illetve ismertek-e antialkoholista zenészeket vagy olyanokat, akik mentesen élnek mindentől?

Figyelt kérdés
2014. jan. 23. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyilván lehet sok oka, de a művészek úgy általában nem tartoznak a földi javakban dúskálók közé. Így aztán a feszültségoldás egyszerű eszközeihez fordulnak.
2014. jan. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Feszültség oldás, meg mert hozzájutnak, mert van rá pénzük.

Nem mind alkoholista és narkós azért, meg sokan vannak akik abbahagyták.

2014. jan. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább azért, mert aki művész, annak emiatt szimplán fogékonyabb a személyisége az ilyenekre. Egyébként az előadó művészek nagy részének, van valami mentális problémája.
2014. jan. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Csellista vagyok, utálom az alkoholt és nem dohányzom vagy drogozom
2016. dec. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem a művészek/művészlelkek többet gondolkodnak az életen, ami könnyen depresszióba, kilátástalanságba sodorhatja őket. Az életüknek az értelmét keresik minden áron, ezért elfelejtik átélni a jó dolgokat. Én is kerültem hasonló helyzetbe, habár nem éltem ilyen szerekkel szerencsére, de egy elég mély depresszióba estem, amik mellé pánikrohamok is társultak, ha nagyon elgondolkodtam az ilyeneken, hogy mi lesz a jövőben velem. Emiatt aztán sokszor fel is merült bennem az öngyilkosság gondolata. Viszont már jó felé haladok, kezdek kicsit pozitívabb lenni. (bár ez szerintem nem feltétlen csak a művészekre jellemző, azért írtam, hogy művészlelkek, akik fogékonyabbak az ilyenekre)
2020. nov. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!