Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit vegyek szülinapjára? A...

Mit vegyek szülinapjára? A legjobb barátnőmnek februárban lesz a 12. szülinapja, és valami gravírozottat szeretnék neki, de nem tudom mire! Minden ötletet elfogadok, ha ennél jobb ötletetek van azt is! Légyszi, légyszi légyszi. Bővebben lent

Figyelt kérdés
Tehát úgy gondoltam , hogy valamire ágravíroztatom azokat amiket szeret, pl: 1D logó, kedvenc énekesek képe, aláírások, idézetek, közös képek, könyvborítók, meg ilyenek ( gondolom értitek ;) ) csak nem tudom mire gravíroztassak, mert egy bögrén ez a sokminden hülyén mutatna, kulcstartó kizárva, de akkor mire?? Pl párnára meg nem akarok, mert annak nm látom értelmét.. szóval szerintetek?? Táska esetleg? De hol lehet, vagy milyenre?? Pls ötleteket, hogy hogyan oldhatnám ezt meg.. SOS, február elején lesz!!! KÖSZII

2014. jan. 23. 15:23
 1/2 anonim válasza:
Nem muszáj mindent rátenni egy tárgyrA... Lehet pl toll vagy képkeret is, amibe belerakod a közös fotótokat :)
2014. jan. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 sándorjános ***** válasza:

De, hogy ez mit keres zene topikban...?

Ha már itt jársz, szerintem a hangszerébe gravírozd bele, ha van neki, persze így odavész a meglepetés ereje, mert csak ki kéne kérni a véleményét, ha az ő tárgyára gravírozol.

2014. jan. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!