Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egyszerűen nem tudom normálisa...

Egyszerűen nem tudom normálisan lefogni (klasszikusGITÁR) a Bm-t. Nincs erre valami praktika?

Figyelt kérdés

2014. jan. 25. 18:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Úgy hívják: sok gyakorlás.
2014. jan. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Karácsony óta csak azt gyakorlom a többi mind megy de ez az egy sosem jön össze pedig hidd el, van gyakorlás...
2014. jan. 25. 19:16
 3/10 anonim ***** válasza:
És mi van akkor, ha nem megfelelő gitárral próbálod?
2014. jan. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen mindig egyszerűbb a hangszerre/erősítőre/effektre fogni, ha nem megy és cserélgetni őket napestig, mint gyakorolni. :)
2014. jan. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez természetes. A barrét megtanulni sok idő. De ha megtanultad akkor az egész gitár nyakon tudsz barrézni és egy új világ tárul ki előtted :D
2014. jan. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem én tényleg gyakorlok egész szabadidőmben szinte mivel egy álmom lenne megtanulni rajt játszani csak G-ből nem tudok Bm-re váltni mivel az utóbbit nem tudom lefogni..és egyátalán nem akartam semmit sem cserélni csak megkérdeztem hogy hátha van esetleg vmi módszer rá mivel én 1 hónapja tanulok csak...
2014. jan. 26. 14:40
 7/10 anonim ***** válasza:

KEEP CALM and GYAKOROLJ TOVÁBB

A barrés akkordok hónapokig tartanak, nem pár hét :)

2014. jan. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha csak 1 hónapja tanulsz, ne csodálkozz, ha a nehezebb fogások nem mennek. Idő kell hozzá és némi "szenvedés".
2014. jan. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :))
2014. jan. 26. 15:27
 10/10 anonim ***** válasza:

???


Miért jön mindenki a barréval? Le lehet fogni akármelyik akkordot barréval, és barré nélkül is.

B moll-t meg aztán főleg eszembe nem jutna barréval fogni.

2014. jan. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!