Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » FPS játékokban folyamatosan...

FPS játékokban folyamatosan változtatom a nevem. Valakinek ez ellen valami praktika?

Figyelt kérdés

2014. jan. 19. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Keress 1 neked való nevet, ami a legjobbnak tűnik, és válaszd ki azt. Én is használtam 1000féle nevet már, de ha ismertté akarsz válni, akkor válj azzá egyetlen egy névvel.
2014. jan. 20. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
config.cfg-be írd be ezt a sort: name "neved" A neved helyére azt írsz, amit akarsz. Ha ez megvan, akkor tedd írásvédetté a fájlt. Innentől kezdve ha átírod a neved, hiába, mivel a cfg írásvédett és következő CS indításakor ugyan úgy az lesz a neved.
2014. jan. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. Köszönöm.

2. Oké... :D Kösz ezt is de valami más?

2014. jan. 20. 14:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi másra gondolsz... Tualjdonképp mi a problémád? Nem tetszik a neved vagy mi? Nézz animéket azokban vannak jók.
2014. jan. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát mindegy. .:) Most van egy ami tetszik.. és eléggé hozzám tartozik. Ez marad. Köszönöm a válaszokat!
2014. jan. 21. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!