Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » MUSE mennyire ismert együttes...

MUSE mennyire ismert együttes magyarországon?

Figyelt kérdés
2014. jan. 27. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A huszonéves korosztály körében szerintem eléggé ismert.
2014. jan. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oké, köszi :). (én amúgy 14/L vagyok és imádom őket)
2014. jan. 27. 21:42
 3/7 sándorjános ***** válasza:
100%
Hát én ismerem őket, valamint szinte mindenki, akit megkérdeztem, hogy ismerik-e, szóval szerintem igen. (19/F)
2014. jan. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is imádom őket! Minden albumuk zseniális. Legyen szó a Showbiz-ről, vagy akár az Absolution-ról. És szerintem eléggé ismertek. (14/L)
2014. jan. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! :)
2014. jan. 29. 17:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Ők az életem! És szerintem sokan ismerik, még ha nem is szeretik mind. :/

15 éves vagyok :D

2014. febr. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk főleg azóta ismertek, amióta a Twilight-ban felhangzott a Supermassive Black Hole, vagyis nem olyan nagyon régóta. (Ugyanez sajnos elmondható a Radiheadről is, a 15 Steps szerzeményük miatt). Én már 2000 elején hallottam őket, és voltam is a azidőtájt a Szigetes koncertjükön, de akkor még senki sem ismerte őket itthon, csak azok, akik nyitottak voltak az ilyen elvont, nehezen emészthető zenére. Itthon szerintem leszámítva a Twilight-ot, inkább a Black Holes and Revelations albumukkal lettek ismertebbek, mert az volt az első fogyasztóibbnak mondható albumuk. (Sok magát Musernek valló "rajongó" csak pislog azon, hogy mi az tőlük, hogy Showbiz...)
2014. ápr. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!