Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki az a mai énekes/együttes,...

Ki az a mai énekes/együttes, akiről azt gondolod, hogy 20-30 év múlva is ismert lesz?

Figyelt kérdés
2013. aug. 13. 00:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Lady Gaga,Avril Lavigne,Green Day
2013. aug. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
A Green Day már nekem kicsit kicsúszik a maiak közül. Mondjuk azt, hogy olyanokról szól a kérdés, akik legelőbb 2000 után váltak ismertté. (Vagy akkor jelent meg lemezük, ha nem is lettek azonnal nagy sztárok.) Amúgy köszi a hozzászólást.
2013. aug. 13. 01:02
 3/20 anonim ***** válasza:

Madonna, Sophia Loren, Liza Minelly,


v.


Kurt Cobain, Amy Winehouse, Micheal Jakson, Whitney Houston,

2013. aug. 13. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Enigma, Björk...
2013. aug. 13. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Maradjunk annyiban, hogy a Green Day és Kurt Cobain se mai "darab" már.


Kurt lassan húsz éve halott. Minden tiszteletem az övé, és én is sajnálkozva mondom ezt, de a fiatalság már most is alig emlékszik rá. 2000 után hatalmas zenei robbanás jött, gyorsan lepörgött a rap korszak, most pedig itt vagyunk a borzalmas 1D szintű bandákkal, és a sokszor elképesztően jó elektronikus zenékkel.


Nem tudok megnevezni egy "mai" zenészt vagy együttest se, aki közismert, és 20 év múlva is az lesz.


Pedig rengeteg zenész alkotott maradandót az elmúlt lassan 2 és fél évtizedben.

2013. aug. 13. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Linkin Park
2013. aug. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Hát igen, egyetértek azzal, aki azt írta, hogy akiket felsoroltatok, nem maiak. Bocs, de elég kevés olyan választ kaptam, ami valóban megfelel a kérdésnek, hogy 2000 utáni együttest mondjatok. De ha ezt nem is olvastátok el: Madonna és Whitney Houston? Bocs, de ők már 50 fölött vannak. A mai úgy értettem, hogy fiatalok is.
2013. aug. 13. 17:33
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

A 2000 után alakult bandák többsége vagy nem elég "mainstream" ahhoz, hogy emlékezzenek rá, vagy trágya.

Ha mai is aktív együttesekről beszélünk, nem pedig fiatalokról, akkor: Foo Fighters, Pixies, Alice in Chains, és rengeteg ma is zenélő rock klasszikust tudnék még mondani.


Így viszont teljesen más irányba tudok csak elmenni: Kid Cudi, David Guetta, Avicii, esetleg Paul Kalkbrenner.


Az ő zenéjük elég ismert és jó ahhoz hogy fennmaradjon az utókor számára. (bár 3/4 producer/DJ)


Ott bukik el rengeteg banda, mint pl. az Imagine Dragons, hogy nem elég nagy a rajongótáboruk...

2013. aug. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
sajnos, nem valószínű hogy bármelyik jó banda vagy énekes híres lesz már addigra
2013. aug. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Igen, olyat én is tudok mondani, akik ma már kissé régebbiek, de még híresek lesznek. de én nem úgy gondoltam, hogy híresek lesznek úgy, mint pl. ma a beatles, hogy híres, de már rég feloszlott, hanem hogy még akkor is aktív lesz. talán rosszul fogalmaztam, de a kérdésem inkább arra irányult, hogy melyik az az énekes, akiről elhiszitek, hogy még akkor is aktív marad, és viszonylag stabil állócsillagként megmarad, nem tűnik el egy gyors felhajtás után. Értem, hogy nem nagyon bíztok ilyenben, de várok további válaszokat is, és köszi a Tiéteket.


Én magam nem nagyon tudom, kit is mondanék, de gondolkodom rajta. Szeretnék optimista lenni.

2013. aug. 15. 00:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!