Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek a Fender...

Mi a véleményetek a Fender CD-60 CE akusztikus illetve elektro-akusztikus gitárról?

Figyelt kérdés
Főleg az érdekelne, hogy kényelmes-e a fogása, könnyű-e rajta játszani?

2014. febr. 1. 09:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem van egy elektro-akusztikus Fenderem, igaz nem ez a gitár, hanem Stratoacoustic. Nekem nem jön be a hangja, a fedlap is elvállt, meg a bundok is kikoptak már. Egy Fendertől többet vártam volna. Persze lehet, hogy a CD 60 meg szuper gitár
2014. febr. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Remélem jobb lesz. Bár tényleg érdekes egy ilyen minőségnél. Nem szabadna.
2014. febr. 1. 23:18
 3/8 anonim ***** válasza:

A stratacoustot egyáltalán ne keverjük ide. Semmi hasonlóság összefüggés nincs a kettő közt. Más test, más nyak. Ennyi erővel egy elektromos Fenderhez is hasonlíthatnád..:P


Jó gitár a CD-60. Viszonylag olcsó, és az árához képest viszont teljesen jó hangszer! 4-5 korábbi akusztikusomhoz viszonyítva kifejezetten kényelmes volt nekem a nyaka :)


Zárójelben az első válaszolóra reagálva, hogy "fendertől többet vártam volna"

Egy márkáról nem lehet véleményt mondani, mivel gyárt sokfélét. Nem lehet aztmondani hogy Fender JÓ márka, gyárt minőségi USA profi hangszert, meg gyárt ugyanúgy olcsó Kínai vacakot, és az is ugyanúgy Fender! :)

2014. febr. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, közben néztem hogy a kérdező válaszában is ott van hogy "érdekes, egy ilyen minőségnél"


Erre is ugyanez érvényes. Milyen minőségnél?:) Az olcsóFender az olcsóminőség, a márkanév nem hordoz semmilyen minőséget magával.

2014. febr. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jó cucc, nekem fekete van, de nyilván nem a szintol szól jobban.

Viszonylag kényelmes, és erősítőre dugva gyönyörűen szól, de önmagába se rossz.

De azt ajánlom hogy próbáld ki ha teheted, mert nem tudjuk mik az elvarasaid.

2014. febr. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az elso valaszolo vagyok: ne vedd a szivedre, nem szidtam en a Fendert. Jo magam is fenderes vagyok, a stratacousticon kivul egy telecasterem van, egzszeruen imadom, rajongok erte. Csak leirtam, a tapasztalatomat a stratacousticrol, nekem nem jott be, es ne hidd h olcso kinai szar. Annyi penzert sok evig kellene hibatlanul szolgalnia. Keresek is valami rendes akusztikust helyette
2014. febr. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Na pont ezaz hogy annyi pénzért kéne szolgálnia!

Itt jön ki az hogy a márkanévhez nem tartozik minőség, de mégis meg kell fizetned! :P

2014. febr. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen ez sajnos igaz.

Bár hadd tegyem hozzá, hogy én személy szerint még nem láttam rossz ELEKTROMOS Fendert. Ott tényleg nagyot tudnak alkotni. (persze biztos van ratyi elektromos fender is, csak én nem fogtam még a kezemben)

2014. febr. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!