Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 2Pac VS EMINEM?

2Pac VS EMINEM?

Figyelt kérdés

Egy Tupac (RIP) és Eminem közötti rappárbaj-t (aki látta a 8 Mile filmet, tudja miről van szó) ki nyerne meg? Akár Freestyle akár előre megírt.

Eminem-et sokan "Rap God"-nak tartják, de Tupac meg maga a rap megtestesítője.

Kiváncsi vagyok a véleményetekre. A két legjobb (szubjektív) rapper és érdekel, hogy kinek lenne nagyobb esélye nyerni egy ilyen "harcban". Tudom, hogy nem lehet összehasonlítani a kettő embert, de érdekel mi a TI véleményetek.



2014. febr. 3. 19:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Tupac... az a baj hogy az miatt sem lehet összehasonlítani mert Tupac egy icon volt a maga nemében..
2014. febr. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Az hogy nem lehet összehasonlítani a kettő ember, így a kérdés hülyeség.
2014. febr. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Mindketten ugyanazon a szinten vannak szerintem. Eminemnek kicsit jobb a flow-ja, bár ez csak személyes vélemény. Mindkettő nagyon jó freestyle rapper volt.
2014. febr. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Tupac, ez egyértelmű! Habár azért más stílusúak is, mert mígy Tupac West Coast stílusú volt, Eminem inkább East Coast.
2014. márc. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
94%
Nem ertem ,hogy nem eggyertelmu : 2Pac
2014. márc. 9. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 ~Thuglife~ ***** válasza:
94%
O.O 2Pac!
2014. márc. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, Tupac volt, hogy napi 4-5 számot is megírt, ezt Snoop Dogg is elmondta, mikor beszélt a múltról, mikor egy stúdióba voltak, ehhez a szinthez senki nem ér fel, még a "Rap God" sem... Meg egy 17 éve meghalt rapper akiről még ma is kerülnek ki új dolgok. Szerintem egyértelmű, hogy Tupac... De szerintem aki elég jól ismeri Tupac munkásságát annak ez fel sem merülne.
2014. márc. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Tupac porig alázná,nagyon értett az ilyesmihez nézd csak meg a hit em up cimü számát magyar felirattal
2014. ápr. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Mark Fifth válasza:
44%

Rap Godnak szerintem csak Marshal tartja magat, 2pac a rap istene, kiralya, megtestesitoje, reformere, s vitathatatlanul is a legnagyobb, legmeghatarozobb karaktere, embere.

Egyertelmuen Tupac nyerne.

2014. máj. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%

Tupac a Rap istene Eminem a Rap királya. Tupac egy költő, Shady kicsit technikásabb,gyorsabb szerintem ha Freestyle lenne Eminem nyerne de ha megírt akkor 2Pac.


-(Személyes vélemény)

2014. máj. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!