Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek Eminem eladta a...

Szerintetek Eminem eladta a lelkét a sátánnak?

Figyelt kérdés
Több számja is erről szól. Lehet ő is az illuminátus tagja, mint a többi híres személy, és eladta a lelkét a hírnevért, gazdagságért. Nagyon szeretem Eminemet de kezdek aggódni...

2014. febr. 9. 11:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
6%
ugyan már Eminem olyan hülye h még au e betűt is fordítva írja!amúgy meg csak játsza az eszét!h meglátná a sátánt összeszarná magát mind mindenki más is:)
2014. febr. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Sajnos a kérdésedre nem tudok válaszolni, bár én is nagy Eminem rajongó vagyok, de nem foglalkozok ezzel. Szerintem neked se kellene.

A kedves előttem válaszolónak pedig: én azért megválogatnám a szavaimat ha egy ekkora emberről beszélek mint Eminem, és nem írnék olyat hogy "játssza az eszét" meg hogy "összeszarná magát". Kulturáltabban fejezd ki magad, ha nem bírod. Mondjuk hogyan is bírnád, mikor nem is ismered.

2014. febr. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ne haragudj de ő kultúráltan fejezi ki magát mint a magánéletben mint a zenéiben?úgy írsz itt mind ha a tesvérje lennél annyira ismered!Ami igaz az igazd játsz az eszét és ennyi.az nem jelenti azt h a saját stílusában tehetséges de amúgy ki van akadva mind a többi sztármajom!
2014. febr. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem is értem a kérdést? Mi az hogy eladta a lelkét a SÁTÁNNAK? Te ezt komolyan gondolod? Ez az élet, nem valami film.
2014. febr. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, ha hiszel Istenben, hinned kéne ilyen dolgokban is. Ez nem mese, ez valóság. Ilyen dolgok megtörténnek.
2014. febr. 22. 20:32
 6/11 anonim ***** válasza:
ÓÓÓÓ már értem hogy honnan ered az ellentét a véleményeink között. Kedves kérdező: én nem hiszek se Istenben, se a Sátánban
2014. febr. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Déjá Vu ***** válasza:
Igen, képzeld el. Neked komoly problémáid lehetnek amúgy szerintem.
2014. márc. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Déjá Vu ***** válasza:
Apropó, te troll vagy?
2014. márc. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Első válaszoló: De te is összeszarnád magad, ha ezt élőben kéne megbeszélni Eminemmel nem? :)
2014. jún. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
első válaszoló vagyok!erre annyit mondok hogy ő is ember mint mindannyian!Ha nem fegyverrel jön nekem simán verekednék vele még ha meg is ver!ennyi!meg elöbb beszarnák egy jon robertstől mit eminemtől...azért mert összevissza ugat pár számjába még nem hiszem h félni kell tőle :)
2014. jún. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!