Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik a kedvenc Michael...

Melyik a kedvenc Michael Jackson számotok?

Figyelt kérdés

2014. febr. 10. 15:18
1 2
 1/11 anonim válasza:
Thriller, Beat it :) szerintem ezek a legjobbak:D
2014. febr. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%

Beat it.

Michael Jacksonnak nem vagyok nagy rajongója, de Eddie Van Halennek igen, aki nagyon nagyot alkotott abban a számban gitáron.

2014. febr. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Billie Jean
2014. febr. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

minden számát imádom*-* :D de mikor melyik a kedvencem :D volt hogy egész nap Smooth Criminalt hallgattam, de imádom az Earth Songot is... Billie Jean, Thriller, Bad örök kedvencek :)) De vannak nagyon szép lassabb számai is... Speechless, vagy a Smile.... az nagyon szép, bár Chaplintől származik.. ha már itt tartunk, Butterflies óóóhh azt is imádom :D najóóó, nem sorolom föl az összes számát:D

apropó :D Sunset Driver<3 :D

pussz

2014. febr. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Rengeteg. Nagyon függ attól,hogy épp milyen hangulatom van.


Ha esik az eső, akkor pl. Stranger in Moscow.

2014. febr. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mind.
2014. febr. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az összeset imádom tudnék itt felsorolgatni,, de most a Will You Be There.:)
2014. febr. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
összes száma :)) dirty diana, smooth criminal, heal the world, man in the mirror, in the closet, billie jean, earth song, beat it, hollywood tonight, give in to me, this is it, thriller, bad, scream mindet imádom :))
2014. febr. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Imádom az összes számát de ha muszáj lenne választanom akkor a Leave me alone, Who is it, Dirty Diana, Give in to me. :))
2014. jún. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nekem nem nagyon szokott lenni kedvenc számom mert igazából a zene az ilyen kedvfüggő, de ha most választanom kellene akkor csakis: Will You Be There Imádom és persze Mike-ot is!! <3
2015. ápr. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!