Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy tudom elérni, hogy egy...

Névnélküli kérdése:

Hogy tudom elérni, hogy egy újjal mind a 6 húrt képes legyek tökéletesen lefogni a gitáromon?

Figyelt kérdés
Elektromos gitáron játszok, de nem sikerül, egyszerűen az alsó 2 húr nem szól

2014. febr. 14. 19:08
 1/9 anonim ***** válasza:
2014. febr. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%

Még találtam vagy 5 magyar gitárosoldalt, ahol van egy csomó egész jó tanács, de nem mondom meg. Nem szemetségből, hanem hogy tanuld meg használni a Google-t és ne mindig mástól várj választ egy egyszerű probléma megoldására, amit magad is meg tudnál...

Két kulcsszót kell beírni és már ki is dobja.

Szerinted mi lenne az?

2014. febr. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerinted meg miért van ez az oldal?
2014. febr. 14. 19:34
 4/9 anonim ***** válasza:
38%

Először is köszönd meg szépen, hogy segítettem legalább egy válasszal és hogy megpróbállak kicsit életrevalóbbá és önállóbbá tenni. :)


Másodszor:

Szerinted azért van ez az oldal, hogy a legalapvetőbb 5 másodperc alatt kiguglizható kérdésekre való válaszhoz is mások végezzék el a keresést helyetted, amit te ugyanúgy megtehetnél?

Ha megpróbáltad volna józan ésszel kitalálni és beírni az két kulcsszót a keresőbe, ahelyett, hogy velem vitatkozol, már sokkal előbbre lennél. :)

2014. febr. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Agyhalott a világ..

amúgy minek gitrozik, aki egy aránylag keskeny nyakon se tudka leyomni a hat húrt? El lehet menni disznósz,rt lapátolni..nem kell mindenkinek gitározni!

2014. febr. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 RamoneGirl válasza:
53%
#5 te meg tanulj meg írni!
2014. febr. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Tudok írni. A mellé ütött betűk a keskeny billentyűim miatt keletkeztek. Ellenben veled, aki egy mondatot írt le, azt is helyesírási hibával.
2014. febr. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

5-ös válaszoló. Remélem te legalább profi vagy a disznószar szedésben :D

Ilyen stílussal tényleg odavaló vagy.

2014. febr. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én nem azért gitározok, hogy profi legyek, hanem ,hogy szórakoztassam magam...Hogy lehet valaki ennyire utálatos?
2014. febr. 16. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!