Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Anime Amv-hez zeneszámokat...

Anime Amv-hez zeneszámokat keresek?

Figyelt kérdés

PL.: olyan dalokra gondoltam mint a yu-gi-oh vagy cardfight vanguard vagy durarara stilusu zenéket azaz harc vagy dráma vagy rock zenéket keresek, amilyen a személyiségük az animéknek, ja és mirai nikki-hez hasonló


ha tudtok kérlek segitsetek, mert egyedül nem boldogulok



2014. febr. 21. 17:12
 1/3 A kérdező kommentje:
vagy akár techno és disco is lehet
2014. febr. 21. 17:19
 2/3 KefirHun ***** válasza:

Hát nem teljesen tudom mire gondolsz mert Mirai Nikki-n kövűl nem ismerem nagyon őket vagy csak nagyon felületesen,de azért meg próbálók egy két számot ajánlani hátha valamelyik elnyeri a tetszésedet. :)

Két zene cím közé tetem ;-őt egyértelműen ez még persze ugyanaz az előadó.


Angol:

Sonata Arctica - UnOpened

Evanescence - Bring Me To Life ; Everybody's Fool

Escape The Fate - Ungrateful ; You're Insane

Revangels -Midnight Sun->First Blood->Original Sin (ez jó kis összelő zene szerintem,ha hosszabb AVM-et akarsz csinálni bár nem ismertek igazán :)

Bullet For My Valentine - Pretty On The Outside (Ha valami kaszabolós jelentettből csinálsz akkor ez nagyon odaillik szövegileg :)

Bullet For My Valentine - Alone

Fit For Rival -Crash

Motionless In White - Abigail ; Burned At both Ends ; City Lights

System Of The Down - B.Y.O.B ; Lonely Day ; Soldier Side/Into

The Pretty Reckless - Make Me Wanna Die ; Kill Me

Asking Alexandria - A Prophecy ; The Death Of Me

BlessTheFall - You Wear A Crown But You're No King ; Promised Ones ; Bottomfeeder

Bring Me The Horizon - Suicide Season ; Hospital For Souls ; Crucify Me


Japán:

Maximum The Hormone - Zetsubou Billy ; What's Up, People! ; Chu Chu Lovely Muni Muni Mura...(bocs de ezt nem vagyok hajlandó végig írni :) )


Magyar:

The Grenma - Apokalipszis most ; Ennyi Volt ; Merre Tart A Világ ; Nincsen Minden Rendben

Depresszió - Én azt Üvöltöm ; Itt Benn ; Legyen A Föld ; Nem Akarok Elszakadni

Tales Of Evening - Inkább Egyedül



???? Azt hiszem Spanyol vagy Olasz vagy Svéd mind 1 is

Therion - Mon Amour Mon Ami



Remélem tudtam segíteni valamiben,ha nem bocsi hogy pazaroltam az idődet,csak nem tudom pontosan milyen AVM-et akarsz csinálni :)

2014. febr. 22. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon de nagyon szépen köszönöm :)) nagyon kedves vagy, hogy segitetél,

ezek tökéletesek lesznek ;))


és olyan amv-ket csinálok, hogy az egyik szereplőről vagy az egész sztoriról csak nem tudtam, hogy melyik dalt adjam neki

2014. febr. 22. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!