Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jó zeneszámokat keresek....

Jó zeneszámokat keresek. Mondanál olyat ami most neked tetszik? Főleg az ilyen nagy slágerek érdekelnek, amiket sokszor meghallgatsz.

Figyelt kérdés
2012. aug. 28. 09:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Train - 50 ways to say goodbye

Will.i.am - This is love

Iron and Wine - Flightless Bird American mouth (wedding version)

Maroon 5 - Payphone


nem a legújabbak, de jók :)

2012. aug. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most épp Metallica-Nothing Else Matters-t hallgatok, de amúgy teljesen vegyes, hogy miket hallgatok, a mulatóstól a rapen át a monster hardrockig mindent.Ha gondolod sorolok néhányat.
2012. aug. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

az elsőnek köszi. találtam ott olyat ami tetszik.


megköszönném ha mondanál párat, frissitenem kell a zenéimet mert kezdek párra ráunni.

2012. aug. 28. 11:05
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát a mulatós az nem hiszem, hogy nagyon érdekelne, amit hallgatok azok közül akkor sorolok párat.


Van pl. swing stílus, itt leginkább Pat Boone-t szoktam hallgatni, ez 50-60-as évek korabeli zenék, megnyugtató, nem pörgös zenék.


Van a leginkább hallgatott punk/rock irányzat, amibe beletartozik a Road-ezt nagyon ajánlom, jó számaik vannak-,akkor van Depresszió, ez is nagyon jó, de itt inkább csak olyan 10-15 szám van, amit kedvelek, és van a hétköznaPI CSAlódások, ami a kedvencem, minden számát szeretem, kicsit trágár, kormányellenes, kommunista zenék vannak a repertoájukban, meg szexről szóló zenék, pl. van egy "70 éves nimfomániás" című számuk, vagy ide tartozik még a k*rvás számaik közül a "Szemben a bordélyház", de van itt még az 5 óra 30 perc című szám is, akkor van ilyen egyház ellenes dal, ami arról szól, hogy megverték János Pál pápát és van itt még egy másik szám is, ami arról szól, hogy nem hisz az egyházban, nem kellenek papok, meg stb.Továbbá vannak még az egyszerűen a kommunizmust és a Szovjetuniót dicsőitő számok.Ide tartozik a kedvenc számuk a "Nem csak a szélsőjobb" c. szerzemény, ez egy lassabb, hangulatosabb szám a többi dalukhoz képest.


Van a Rock/Monster Hardrock irányzat, ide tartozik a Lordi nevű zenekar, pörgös, jó zenéik vannak, hallgasd meg tőlük pl. a "Would you love a monsterman" c. szám.


Hallgatok továbbá trash metal-t, ez nagyon pörgős stílus, ide tartozik az Anthray előadó, ez nem igazán a kedvenceim közé tartozik, de volt egy idő, amikor hallgattam.


És most kezdtem el kacsintgatni a rap/street rap stílus felé, itt leginkább Mr. Bustát, Curtist, BLR-t érdemes megemlíteni.


Szóval akkor amiket ajánlok összegezve:

Rock-Depresszió,Road,Lordi, Rise Against

Rap-MR. Busta,BLR, Curtis

Swing, oldies, vagyis az 50-60-as évek zenéi-Pat Boone

Punk-hétköznaPI CSAlódások

2012. aug. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen. amúgy Road-ot nagyon birom, csak sajnos agyon hallgattam már minden számukat.
2012. aug. 28. 11:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, én is így vagyok vele, 2-3 éve kezdtem el hallgatni, de mostanra már inkább a DEpresszió, meg a Lordi, amit hallgatok.Ha szereted a szerelmes számokat, hallgasd meg a Depresszió-Egymás Iránt című számot.K*rva jó.
2012. aug. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mulatósból igazából annyit hallgattam, hogy régebben általánosban azzal szarakodtunk szünetekben ilyet hallgattunk: Pajzán mulatós, füsti fecskék, meg a piás nővérkék.


Meg ami nagy sláger volt, bár nem mulatós, hanem disco, az ilyen hülye nevű Coronita mixek, pl. a Tanyasi anyab*szós kerítésszaggatós taposós tálib fekvevisítós cornitamix.Meg a meggyszedő mocskos alja, meg beírod a youtubeba hogy veretős darálós és találsz még efféle csodálatos nevű alkotásokat.

2012. aug. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Mulatósok annyira nem jönnek be. de Lordit bírom. nekem föleg a Lordi-would you love a monsterman meg a nagy klasszikus euroviziós szám a hardrock hallelujah tetszik. Ez a depresszió szám elég jó.

Ezt ismered? http://www.youtube.com/watch?v=NveJPtAt4co


Jobb mint az eredeti :)

2012. aug. 28. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!