Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » DIRECTIONEREK! Vannak még itt...

DIRECTIONEREK! Vannak még itt Directionerek? Lehet pár kérdésem hozzátok? (:

Figyelt kérdés

UTÁLKOZÓK TI TAKARODJATOK!!!!


Tehát, csak egy kis közvéleménykutatás:

1. Ki a kedvencetek a 1Dből?

2. Melyik a kedvenc albumotok tőlük?

3. Melyik a kedvenc számotok tőlük?

4. Hogyan ismertétek meg a bandát?

5. Mi volt az első benyomás?

6. Tízes skálán mennyire szeretitek?

7. Hogyan reagáltok ha meghallotok egy 1D számot?

8. Hogyan viselitek az utálkozókat?

9. Mi a véleményetek a divat directionerekről?

10. Miért az a kedvencetek a bandából aki?


Azért teszem fel ezeket a kérdéseket, mert már rég beszéltem IGAZI directionerrel... Kicsit mintha egyre több utálkozó lenne... Nem? Meg úgy tapasztalom, hogy gyűlnek a pózerek is, akik nem is ismerik az együttest...


Várom a válaszokat :))



2014. febr. 22. 08:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
28%

1.Mindegyik egy cukifiú nem tudnék választani

2.a We Are Gay

3.analsex wtih a boy

4.egy melegbárban csendült fel először

5.hogy a farkamra húznám mindet

6.69

7.spontán magömlés

8.félóránként elpityeredek miattuk

9.gáchii mind

10.zsíroskenyér hagymával

2014. febr. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
38%

Szia. :))


1: Nekem személy szerint Harry a kedvencem, de természetesen az összes fiút ugyanúgy szeretem.

2: Nem tudok dönteni. Mindegyik albumban mást szeretek.

3: Szintén egy fogós kérdés :D Lassabbak közül a Summer Love, a More Than This és a Moments, pörgősebbek közül a Heart Attack, a Why Don't We Go There és a C'mon C'mon.

4: A barátnőim rengeteget beszéltek róluk, aztán belehallgattam az egyik számukba, és nem volt megállás. :D

5: Amíg nem hallottam egy számukat sem, addig egy újabb tömegbandának tartottam őket, aztán aznap, amikor kijött a Kiss You klippje, meghallgattam és azóta vagyok directioner. :)

6: kiakad a mérő, imádom őket.

7: végletes érzelmek, kedvem támad bőgni hogy úristen de tökéletesek másrészt boldog leszek, és ugrálni akarok.

8: véleményem szerint mit keresnek az One Directon témájú dolgoknál azok, akik natorok? Takarodjanak onnan, mi sem fikázzuk azt, amik ők szeretnek, ők se tegyék.

9: Menjenek a bánatba, nem is directionerek. :D

10: Nem tudom, egyszerűen imádom Harry-t. Nehéz megfogalmazni, tényleg az. Az egész embert szeretem. :))


Amúgy tényleg egyre nehezebb igaz, normális directionereket találni, a legtöbbjük idióta 9-10 éves divat-directioner, de egy család vagyunk, szóval nem ítélkezem.

14/l

2014. febr. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

#1

na takarodjál innen a francba! Majd ha egy szép kerek mondatban meg tudod fogalmazni, hogy miért utálod a One Direction-t, akkor jöhetsz pofázni! -_-"


#2

Jó hogy végre van itt valaki aki igazi directioner :) nekem Lou a kedvencem :) jók a zenék amiket írtál :) nekem a lassúbbak és elgondolkodtatóbb zenék közül egyértelműen a Story Of My Life, a Little Things, és az Irresistible a kedvencem, gyorsabbak közül pedig elég sok van, de a Midnight Memoriesról most nagyon tetszenek a rock-pop beütésű számok pl: MM, Happily, Alive, de amúgy mindet szeretem:) <3

a 7. Kérdésre adott válaszoddal nagyon egyetértek :)

Ha gondolod írj privibe beszélgethetünk ^^

#12/L

2014. febr. 23. 08:35
 4/19 anonim ***** válasza:
38%

Szia Tesókám! :)


1. Harry de mindegyikőjüket nagyon szeretem.

2. Phfúú nem tudom. Mindegyik albumot szeretem. :)

3. Nem tudok választani :/ de imádom a Little White Lies-t, WMYB-t, LWWY-t, BSE-t, OWOA-t... :)

4. Én úgy ismertem meg hogy olvastam blogokat és feltűnt hogy szinte mindegyikben amelyikre rátaláltam egy bizonyos fiú banda volt benne... hát rájuk kerestem...és tadááá :D

5. Mikor meghallottam elsőnek a One Thing-et akkor az volt az első benyomásom hogy ebből még kell nekem.

6. 10/100 :) túlságosan is.

7. elkezdek mosolyogni, de ha olyan helyen vagyok ahol nem sokan látnak akkor ugrálok meg sikítozok :) és teljes hangerőből éneklem.

8. Hát utálom őket. Ha találkozok eggyel akkor utána nem sokat beszélek avval az emberrel többé.

9. -.- szörnyűek

10. Mert imádom a haját, a hangját, a kinézetét, a kedvességét mindent de egyébként mindegyiket szeretem de Harry-t egy picit jobban. :)


Igen szerintem is sok utálkozó van mostanság. :/ Amúgy készítünk egy kis filmet a fiúknak a magyar directionerekről....nem akarsz benne lenni? :)

2014. febr. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Wow! Szívesen benne lennék, de nem hinném h a szüleim elengednek :(

amugy hogyan csináljátok?

2014. febr. 23. 16:30
 6/19 anonim ***** válasza:
38%
Privátba ha gondolod leírom. :) (előző voltam)
2014. febr. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
38%

1.Mind az öten a kedvenceim :) annyira csodálatosak,hogy képtelenség választani közülük xd

2......mindhárom a kedvencem bizonyos okokból xd de sorrendben:MM,TMH,UAN

3.talán...mind?xd nem vagyok a döntések embere,meg emígy úgy szokott lenni,hogy időközönként egy számuk jobban a kedvencem...

4.Több sztorim is van :D a)Facen pár ismerősöm osztott meg valamit,ha jól emlékszem,akkor ott láttam pár képet+WMYB-t meg valami dalt meghallgattam tőlük,azt hallgattam egy kicsit,de abba maradt...vagy nem biztos :D b)barátnőm szerette őket,és utánuk néztem..hallgattam tőlük akkor is pár számot,majd egy picit megszerettem őket... c)nem tudom mi történt velem,de egy idő után bedurvultam,és megvadultam értük,elkezdtem jobban guglizni,You Tube interjúk,tények olvasása,stbstb szóval így valahogy megy a történet :D

5. uff..valami olyasmi volt,hogy"ÚRISTEN KIK EZEK??HOGY NÉZNEK MÁR KI?"talán a ferde hajlamú is benne volt(X Factoros képet láttam,szóval szerintem azért volt az a véleményem :D),de természetesen ma már nem így gondolok rájuk,sőt kb valami "ÚRISTEN KIK EZEK??MEGHALOK *----*":D

6.10/6999999999999*

7.mosolygok,vigyorgok,mint valami elmebeteg xd Főleg,ha nyilvános helyen vagyok..tyűűűűű :'D a barátaim nagyon szeretnek olyankor :D de emígy,ha szomorú vagyok..mindig mosolyt csal az arcomra akármelyik számuk :))

8.Régebben bántott,hogy bántsák őket(na nem mintha ma nem bántana),meg,hogy engem is,de őszintém már nem érdekel,mert attól,hogy ők azt szajkózzák,hogy "b*zik,tehetségtelenek",stbstb,én még nem fogom megutálni őket...mindenkinek más a véleménye,nekem ők a mindeneim,másnak más...

9.NO COMMENT...de azért hozzászólok :D idegesítenek,főleg a fiúk,akik emígy egy csajnak sem jönnének be...és ez miatt jönnek a fandomba,na ettől áll fel a szőr a hátamon.

10.Álmos vagyok,szóval nem írom le a több millió okomat :D

16/l

2014. febr. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
38%

1. Nekem a kedvencem Liam !! Olyan aranyos!

2. nekem a kedvenc albumon az Up all Night <3

3. One Direction-Summer Love

4. A tesóm mutatta be nekem.

5. Nagyon aranyosak voltak. Első látásra megszerettem őket. Aranyosak!

6. Tízes skálán ?? Nem inkább 1000-es skálán ?? Nah már meg is válaszoltam !! 1000 ! Nagyon arik!!

7.Mindig felvidulok, esetleg megértem egy számnak a lényegét vagy a szövegét, hogy miről szól ! <3

8. Engem teljesen hidegen hagynak az útálkozók, ők csak irigyek, amiért nem lehetnek sikeresek az életben !!!

9. Szerintem szuperek! :)

10. Liam olyan aranyos mindenkivel, egyszer egy koncerten megcsikizte Louis-t és Louis meg bemutatott neki :). Ajj Louis! :). Meg amúgy is, annyira szeretem amikor olyan gyorsan beszéél ! :)

2014. febr. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
38%

Szia:)

1.Harry :3

2.Az összes.<3nem tudnék választani

3.mindig más,de mindig mindegyiket hallgatom.most a Strong,Through the dark,does he know..:)

4.A tv-ben a kids choice awardson énekelték a wmyb-t.Nagyon tetszett a zene így rákerestem és rögtön belszerettem a fiúkba és a számba.Csak azt hallgattam folyamatosan,mindenhol mégha lehurrogtak is.végül. Sokan a barátaim közül akiknek nem tetszett megszerették.xd

5.A fiúkat nem nagyon néztem vagy nem láttam,de a számot imádtam és miután rájuk kerestem rájöttem h irtó helyesek.

6.Most komi?:D Directioner vagyok. Alap h 1000*

7.Lehet,hogy nyálasan meg hülyén hangzik,de hangosabban ver a szívem és végig éneklem bárhol hallom és nem érdekel mások véleménye.

8.ŐSzintén? Párat megrugdosnék,de igazából nem érdekel mit dumálnak úgysem ismerik őket csak irigyek.

9.ezt a kifejezést nem nagyon ismerem,de gondolom akik divatbol szeretik az egydét.Hát azok nagyon nem érdemlik meg,hogy directionereknek mondhassák magukat..nem tudom..

10.fú..Harry egyszerűen tökéletes..mármint nekem.egyszer elgondolkodtam és rájöttem h..szeretem mármint nem tudom,hogy lehet szeretni valakit akit nem is ismersz de nekem sikerült belé szeretnem. A szeme,a haja,a hangja..:$ párszor róla álmodtam és az valami isteni volt..huu:)

IGEN sok az irigy,unatkozó ember ...pff:)

2014. febr. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) <3
2014. febr. 25. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!