Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy képzelik egyesek hogy...

Hogy képzelik egyesek hogy Ákost szidják?

Figyelt kérdés
Az hogy nem képesek megérteni a dalszövegeinek a mély jelentéstartalmát attól még nem Ákos a hibás! Undorítónak találom azt, hogy még kifigurázták is a dalszövegeit: [link]
2014. febr. 25. 16:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Mindenkinek megvan a saját ízlése, lehet hogy tényleg nem értik meg a mélyebb jelentést vagy ilyesmit, de az a legvalószínűbb, hogy nem is érdekli őket. Azért csinálnak belőle viccet, mert lehet. Még a legjobb dolgokból is lehet paródiát készíteni. Amúgy meg az emberek imádnak nevetni, nem biztos, hogy azért figurázzák ki mert nem szeretik, vagy nem értik hanem azért mert éppen ezt találták és ebből tudtak viccet csinálni, ne sértődj meg ilyenen, inkább nevess te is! :)
2014. febr. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mégis ki ő, hogy nem lehet negatív kritikát megfogalmazni róla?
2014. febr. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

A világ legpopulárisabb zenéje is "csak" egy adott rétegnek tökéletes, minden alkotás (jelen esetben zene) kritizálható. Ne akadj fent ezen.

Más dolog, hogy zeneileg nem feltétlen lesz jó valami csak amiatt, mert "nagy igazságot" mond.

(És a vita elkerülése érdekében, én szeretem Ákos zenéjét)

2014. febr. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

"Mégis ki ő, hogy nem lehet negatív kritikát megfogalmazni róla?"

Elismert, tehetséges énekes, dalszerző, zeneszerző és színész aki nem mellesleg Kossuth-díjat is kapott! Az egész magyar nemzetnek büszkének kéne lennie rá, és a sikereire, amit elért.


Nem csodálom, hogy sok magyar előadó próbálkozik inkább angol nyelven, és próbál külföldön ismert lenni, ha a legjobbakat is képesek egyesek besározni itthon.

2014. febr. 25. 21:22
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon elfogult vagy, Kérdező!
2014. febr. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
64%

én egészen 2010-ig eléggé szerettem Ákost de miután 2010es hegyalján elmentem a koncertjére ott az a nagyképűség és arrogancia amivel a színpadra állt emberileg teljesen elveszítette a szemembe a szimpátiát... zeneileg még mindig elismerem de emberileg már nem igazán tisztelem.

és nem feltétlenül rosszat akartak ezzel a cikkel sem lehet vicces szurkálódás és ennyi...

de valóban szerintem is nagyon elfogult vagy vele szemben :D

2014. febr. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%

Inkább igyál meg egy bögre teát, tekerd be a sztereotipikus tipikus sztereódat és mindenkinek jobb lesz.

Amúgy - amellett, hogy szeretem pár régebbi dalát és kb. betéve tudom az összes bonanza dalszöveget - Ákossal amúgy annyi a baj hogy hiába lenne zeneileg elfogadható, ez nem változtat azon hogy egy pojáca és a "mély, tiszta forrású látnok költészete" nem más mint egy csomó üres jelző tényleges tartalom nélkül egymásradobálva, mondandójában pedig kb. egy felvizezett Kozsóval áll egy szinten.

Erre a semmire felépített vallási kultuszt, ami követi inkább meg sem említem, mert azt hiszem nem kell őket bemutatnom neked. :)

2014. febr. 27. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én hatalmas Ákos-rajongó vagyok, de ez a dalszöveg-generátor nagyon tetszik:)
2014. márc. 1. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
7-es válaszoló majd ha te kaptál valamiért is az életben Kossuth-díjat azután lesz jogod Ákost becsmérelni. Egy művészt nehogy már egy műveletlen alak kritizáljon.
2014. márc. 1. 12:51
 10/17 anonim ***** válasza:
85%

Hogyne, hiszen a művltség egyetlen mutatója, hogy kapott-e már Kossuth díjat az ember vagy sem.. neked hány van?

És miért teszel fel egy kérdést, ha nem csak hogy nem érdekelnek, de zavarnak a válaszok? Ajánlom keress fel pár Ákos szentélyt az interneten, ott majd megnyugszik háborgó lelked. :D

2014. márc. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!