Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek a Road...

Mi a véleményetek a Road koncertjeiről? És ehhez képest milyen a Leander Rising?

Figyelt kérdés
Sajnos Leander Rising koncertre még nem sikerült eljutnom, de nagyon szeretnék. Ők is olyan jó bulit csinálnak mint a Road?

2014. febr. 25. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Volt szerencsém mindkét együttes koncertjén ott lenni, a Road zenéjét ugyan jobban kedvelem, viszont a Leander Rising sokkal nagyobb bulit csinált, legalábbis itt.:)
2014. febr. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vaoo. Én akárhányszor voltam Road koncerten mindig fergeteges bulit csináltak, és sajnos azt hallottam, hogy a Leander nem foglalkozik annyit a közönség hangulatával 'csak' a zenével.:)
2014. febr. 27. 15:34
 3/5 anonim ***** válasza:
41%
A road pedig nagyon ut szerintem az eggyik legjobb zenekar a Leander Rising-ot siman kiuti mint zeneben mint buli csinalasaban
2014. febr. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%

Én mindkét zenekart láttam már, és szerintem a Road sokkal jobb koncertzenekar, sokkal jobb hangulatú bulikat nyomnak.


A Leandernél nekem eleve nem jön be az, hogy Leander vagy billentyűzik vagy basszusgitározik, és amelyiket éppen nem csinálja, az gépről megy. Ettől eleve kötöttebb, gépiesebb az egész. A Road pedig egy igazi bulis rockzenekar, intenzív színpadi mozgással, mindennel, ami kell, és persze sokkal bulisabb dalokkal; szerintem az ő zenéjük sokkal inkább koncertre való.


Na de majd egy hónap múlva összehasonlítom, mert pont a Leander lesz a jubileumi Road koncert előzenekara. :)

2014. febr. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
NEEEEEEE! Én is menni akarok! De sajnos felénk mostanában nem jönnek. Egyébként a Leanderen sajnos látszik, hogy tényleg kötöttebb, a Road pedig egyszerűen felborzolja a közönség hangulatát, megszólítja azt ahogy 'velünk' is törődnek a koncert közben.:)
2014. febr. 27. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!