Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Elhiszitek, hogy a 2010....

Elhiszitek, hogy a 2010. május 14. -i Metallica koncertre az állójegy 36,500 Ft?

Figyelt kérdés
Véletlenül megtaláltam, hogy jövő májusban lesz Metallica koncert Budapesten, úgy örültem! Nagy nehezen megtaláltam az árát! Akkor már nekiálltam dühöngeni! Nagy Metallica rajongó vagyok már 13 éve, de ennyi pénzt nem tudok kiadni erre. Mondjuk azon jót mosolyogtam, hogy erre a koncertre ki vesz ülőjegyet :)
2009. dec. 12. 18:35
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
36,5 rugó, mondjuk még van 1 kis idő, de tényleg nagyon húzós.
2009. dec. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
szerintem is drága
2009. dec. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Á, nem ér nekem annyit a Metallica... Soha egyetlen koncertért sem fizetnék ennyit. Tőlem akár otthon is maradhatnak...
2009. dec. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Hát ez az! Max. 12000 Ft-ot hajlandó lennék kiadni értük, de ennyit???? Hát akkor ki kell hagynom :( b....k meg! Ezt ők találták ki, vagy az itthoni szervezők? Én ehhez a részhez nem értek...
2009. dec. 12. 21:10
 5/27 anonim válasza:

Üdv.


[link]


Véletlenül nem itt találtad, mert ez elég nagy lehúzásnak tűnik? Tudtommal ugyanis a jegyvásárlás a Metallica Fan klub rajongói számára dec. 13-án indul, a nagyközönség számára pedig dec. 15. de. 10 óra. Tehát a fenti oldalon hirdetett árak nem tudom mennyire hitelesek, lévén, hogy már tegnap is lehetett rendelni. Egyébként én úgy tudom, hogy 10 és 20 ezer ft között lesznek a jegyárak, ebből a normál álló ~13-14 ezer.

2009. dec. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
De bizony! [link] - itt találtam az árakat! Hát rendben, akkor várok 15. utánig, kíváncsi vagyok, mennyi lesz utána a jegy! Legyen igazad :)
2009. dec. 13. 11:15
 7/27 anonim ***** válasza:

Hát, csak nem kerül ennyibe, de mondjuk tényleg érdekes, hogy még nem is kapható, de már egyes oldalakon terjed, hogy mennyibe kerül.


Egyébként én vagyok olyan hülye, hogy ülőjegyet vegyek, mert 164 cm vagyok, és egyrészt szeretném túlélni, másrészt szeretnék látni. A barátom is csak 173 cm, tehát ő sem látna sokat. :) De remélem, hogy 20 alatt lesz, mert többet képtelen lennék előteremteni rá.

2009. dec. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Jaj, nem azért mosolyogtam ezen az ülőjegyen, hanem mert a Metallicán képtelenség nyugton ülni :D Szerintem :) Mondjuk én 183 centi magas lány vagyok, úgyhogy nekem ezzel nincs gondom, csak legyen elérhető árú a jegy, és eljuthassak a koncertre :) És én tuti nem ülőjegyet veszek rá, mert én képtelen lennék Metallicán ülni. Mondjuk a Puskás és Papp Stadionban még nem voltam koncerten, csak a PeCsában, úgyhogy érdekes lesz...:)
2009. dec. 13. 12:29
 9/27 anonim ***** válasza:
Szerintetek csak 15-én 10 órakor derül ki a jegy ára?
2009. dec. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Én is elmennék, csak nem ennyiért.

Rammstein legdrágább jegy 17.900 Ft volt. Sztem hasonló árban lesznek. A 36e az irreális.

2009. dec. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!