Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tizenévesek! Mi a kedvenc...

Tizenévesek! Mi a kedvenc számotok, együttesetek?

Figyelt kérdés
2009. dec. 12. 21:00
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
76%
Én 13 vagyok, és a kedvenceim Norah Jones, KT Tunstall, Pink, Lily Allen, meg még szeretem Katie Meluát is. [:
2009. dec. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
76%

Lady Gaga nálam abszolút bejövős :)

Minimal zenék..

Rihanna, Shakira, Keri Hilson, Amelle, Pink, Beyoncé, Sugababes, Jay-Z.. ;)

2009. dec. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Nekem első helyen:Muse

És a többik:Rihanna,Shakira,Pixie Lott,Pink,Kispál és a borz

2009. dec. 13. 08:27
 4/33 A kérdező kommentje:
ja,és 15/L
2009. dec. 13. 08:27
 5/33 anonim ***** válasza:
2009. dec. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Lady Gaga:) 13vagyok.
2009. dec. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Huh hát én zene nélkül nem is tudok élni :)


Ezeket a stílusokat szeretem:

indie electronic, indie rock, indie pop,brit pop,punk rock,trash,8-bit,alternative, psychedelic,dnb,reggae, shoegazer, industrial metal, dreampop, gothic rock, soundtrack,dub


Pölö:

Death in Vegas, Blink 182, Franz Ferdinand, Ez a divat, Angels & Airwaves, MGMT, The Killers, Coldplay, The Academy Is..., Muse, The Horrors, Kaiser Chiefs, Van She, Passion Pit, Radiohead, Daft Punk, The Wombats, The Cure, Bloc Party, Blue Foundation, Erik Sumo, Crystal Castles, Moby, Pendulum, Rage Against The Machine, Smashing Pumpkins, System of a Down, The Beatles, The Black Ghosts, The Prodigy, Vampire Weekend, Chicane, David Grey, Goo Goo Dolls, Röyksopp, Seeed, Kiscsillag, Nancy Sinatra, Silversun Pickups, Air, Kaki King(mielőtt kinevetnétek, azért ez a neve a művésznőnek, mert a gitárja keki színű...),Membran, Takáts Eszter, The Kooks, The Bloodhound Gang, Queen, The Cranberries, Blabla, Kasabian, Rise Against, Kispál és a borz, Gorillaz...


de folyamatosan fedezek fel új együtteseket, és ennek én csak örülök, hogy ennyi tehetség van a világon :)

egyébként gyakran hallgatok külföldi rádiókat is, itt Mo.-n az MR2 a kedvencem, nagyon egyedi és igényes zenéket játszanak le, ezt szeretem benne :)

2009. dec. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
ja am 17/L ....ez lemaradt sry
2009. dec. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

ohh 17/L mennyit írtál!majd meghallgatok tőlük párat!

A Kasabian-t és a Blabla-t ismerem,azok is jók!:)

2009. dec. 13. 15:16
 10/33 Thurston ***** válasza:

Élőzene:

Opeth, Pain of Salvation, Persefone


Elektronika:

Venetian Snares, Merzbow, Amon Tobin


16L

2010. jan. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!