Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mikor lesz legközelebb Eminem...

Mikor lesz legközelebb Eminem koncert Magyarországon?

Figyelt kérdés
zene, eminem, rap, koncert, magyarország

2014. márc. 6. 23:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem soha. Gondolj bele 1999 óta világhírű, azóta már tucatszor járt Európában, de Magyarországba egyszer nem tette be a lábát. Sajnos Eminem koncert Magyarországon felejtős. :(
2014. márc. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg soha, mivel Eminemnek akkora igényei vannak, szállás, környék, amivel Magyarország nem rendelkezik és nem is tud megfizetni. Na meg igen, magát Eminemet sem egyszerű megfizetni egy fellépésért.
2014. márc. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajna szentem se jön ide.:(( pedig szeretném, dehát nem olyan könnyű, hogy csak úgy mondom, és akkor ő jön. Asszem a legközelebbi helyen Svájcban volt, néhány éve, "csak" kb. 2500 km-re. meg Amszterdam-ban az EMA-n.
2014. márc. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
40%
Pesten lesz majd a szigeten 2024 aug. 20án (ha még aktuális a kérdésed😉😂)
2023. máj. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Normál91 ***** válasza:
100%
Tudom mire gondolsz 4-es, de az nem a hivatalos koncertidőpont, csak igényfelmérés.
2023. aug. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!