Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Most van kb egy 800ft-os...

Most van kb egy 800ft-os silver line fejhallgatóm. Ha vennék például egy "drágábbat" név-link (lent) akkor teljesen más dimenzióba repülnék hangilag? (eddig még sosem volt "drága"fejesem! Többi lent lent!

Figyelt kérdés

invotone-hd2000


erről a fejesről sok jót hallottam már a neten . ti mit gondoltok:


[link]



2014. márc. 7. 03:34
 1/5 Rick92 válasza:
Valószínüleg más élményt nyújtana(akár olyan hangzást is elérhet, mintha egy komolyabb mélyláda szólna melletted), ezt a márkát nem ismerem, így többet nem tudok mondani, érdemes kipróbálni többfélét is mielött vásárolsz, ha lehet!
2014. márc. 7. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi.:rock,metalcore,pop punk én ilyesmiket hallgatnék rajta általában. ha valakinek van még akármilyen véleménye az ne tartsa magában!.
2014. márc. 7. 04:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ha más dimenzióba nem is, más hangzást kapnál. De ehhez viszonyítási alap kell, több fejhallgatót kell kipróbálnod ahhoz hogy érezd a különbséget. Minden fejhallgató más, és ez szabja meg az árát is, pl.: frekvencia átvitel, impedancia, érzékenység, zárt vagy nyitott fejhallgató, a membrán minősége, stb. Néhány fejhallgató típusban kifejezetten a mélyre mennek rá, és van olyan amelyik inkább a magasabb, tartományokban. De meghatározza a hang érzetet az is hogy milyen minőségben hallgatod a zenét, mert ha rossz minőségben hallgatod akkor akármilyen 100-ezres fülesed van, attól még ugyan olyan zörgős, recsegős marad. Nem hallottam még erről a fejhallgatóról, de a gyári adatok alapján nem rossz. Viszont ezek csak referencia adatok. Tehát érdemben sajnos nem tudok róla nyilatkozni, viszont ha neked tetszik, akkor biztos nem fogsz csalódni benne.
2014. márc. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi!
2014. márc. 7. 19:11
 5/5 Marics István válasza:
Hát szerintem sony mdr zx 300-at vegyél ugyan ebben az árban van és eléggé jól szól :) Meg a sony mdr v55 is jo csak az 15 ezer ft.
2014. márc. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!