Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Van egy hófehér textilbőr...

Van egy hófehér textilbőr ülőgarnitúránk. A gyerekek "lelakták" tollnyomok, tej-kajafoltok. Már domestossal is próbáltam tisztítani. Nagyon elcsúfítja a nappalit, de nem szívesen vennék újat ez is drága volt. Ismertek valamilyen hatásos szert?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 14:40
 1/4 hippolita válasza:

Le kell festetni bőrfestékkel, keress rá a neten, vannak akik ilyennel és egyéb bútor felújítással foglalkoznak.

[link]

2011. ápr. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Brillance cég felületápoló és tisztítószerével. PH 8

Lásd.: www.tisztitoszer.hu

Nem vagyok a cég reklámfőnöke, de lassan fizethetnének is nekem, mert e szeren kívül az ablaktisztító és a vízkőoldójuk is remek, és mint házasszony a legnagyobb megelégedéssel használom ezeket. A takarítás nem tart sokáig, s minden látványosan szép.

Nézd meg a honlapjukat, ott meg is rendelheted, amire szükséged van, és házhoz is szállítják. Ja, és nem drágák!

2011. ápr. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
0%
benzin-gyufa
2011. ápr. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat (kivéve az utolsót).

Felvettem az ajánlott cégekkel a kapcsolatot és mielőtt még rendeltem volna tettem egy utolsó próbát. Flóraszept+dörzsiszivacs+2 óra sikamika. Nagyon szép lett. A tollnyomok maradtak meg benne egyedül de csak halványan. Gondolom idővel majd azok is "elkopnak" belőle.

2011. ápr. 24. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!