Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nektek ki/kik a kedvenc Dj-tek?

Nektek ki/kik a kedvenc Dj-tek?

Figyelt kérdés
2014. márc. 9. 17:31
 1/8 A kérdező kommentje:
Nekem Avicii és Martin Garrix:)
2014. márc. 9. 17:33
 2/8 kismutyesz_ ***** válasza:
71%

Egy DJ mind felett, egy DJ kegyetlen.. És ő nem más, mint HARDEELL!

13 éves voltam (3 éve) amikor haverommal egész éjjel fent voltunk. Unatkoztunk, zenéket keresgéltem, persze nem Progressive House kategóriában. Egészen addig pop és hasonló számokat hallgattam amíg rá nem találtam azon a napon HARDWELL-re. Akkor minden megváltozott, egyből bele szerettem ebbe a műfajba. Spaceman-t hallgattam akkor, és el varázsolt. Az valami le írhatatlan. Azóta mintha ki cseréltek volna, minden napomba energiát adnak az ilyen zenék. Nem véletlenül lett tavaly az év DJ-je, mindössze 25 évesen. És ezt rekord sebességgel érte el. Nagyon profi, egy legenda. Fel nézek rá, mert más nem volt rám ekkora hatással, és neki köszönhetően lett még egy élet célom, hogy én is híres DJ lehessek.

Megvan a dokumentumfilmje az életéről, ha gondolod priviben el küldöm. :)

2014. márc. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 kismutyesz_ ***** válasza:
100%

Egyébként az a kettő se rossz akiket fel soroltál, de Martin nagyon ugyanarra az alapra gyúr. Pl.: Animals, és Wizards

Avicii szerintem tehetségesebb, de még várjunk kicsit, hátha a 17 éves Martin is fel mutat még valamit. :)

2014. márc. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Basszus... :) Én is ugyan így voltam csak Martinnal,ahogy te Hardvellel,barátnőm mutatta nekem és én is megimádtam a műfajt,azóta én éjjel-nappal ilyen stílusú zenéket hallgatok és én is Dj akarok lenni!Mindez kb pár hete történt:)Azóta én is felszabadultabb lettem,,jól jött nekem ez a frissülés:) Ja és küldheted a dokumentumfilmet ha gondolod,megnézném:D
2014. márc. 9. 19:41
 5/8 A kérdező kommentje:
Valahogy elvarázsolt z a műfaj:)
2014. márc. 9. 19:43
 6/8 A kérdező kommentje:
*ez
2014. márc. 9. 19:44
 7/8 A kérdező kommentje:
Amúgy Hardvellt is szeretem
2014. márc. 9. 19:45
 8/8 kismutyesz_ ***** válasza:
100%
Add meg privátban az email címed, és küldöm is. ;) Barátnődnek jó a zenei ízlése. Hány évesek vagytok?
2014. márc. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!