Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Iron Maiden vagy Arctic...

Iron Maiden vagy Arctic Monkeys koncert?

Figyelt kérdés
A nyáron lesz Iron Maiden és Arctic Monkeys is Magyarországon. A jegyek kb. ugyanannyiba kerülnek (Maiden 14.990 Ft, Monkeys 13.990 Ft). Mindkettőre sajnos nincs pénzem. Melyikre menjek szerintetek? A Maidennek ugyanezt a showját láttam tavaly Pöstyénben, és nagyon jó volt, meg is nézném még egyszer. Plusz a Maidentől az egész életművet ismerem, majd minden számot, és hát... ők a Maiden!!! Imádom őket! És őket kisebb eséllyel látom újra, mint a fiatal Monkeyst. Viszont Arctic Monkeys-on még nem voltam, és ugyanannyi pénzért, mint amit a Maiden önálló koncertjéért adnék, kapnék egy napijegyet a Volt Fesztiválra, ahol valszeg több koncert is lesz egy nap. Plusz az fesztivál, annak azért megvan a hangulata, minden. De a Monkeyst csak most ismertem meg, egy albumukat, az AM-et ismerek tőlük, viszont őket is nagyon szeretem. Melyikre menjek szerintetek?

2014. márc. 10. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Belehallgattam pár nótájukba,hát,szo szo,nem hiszem, hogy felülmúlná azt az intenzitást amit a Maiden ad élőben.Nekem nem tűnik koncertbandának az AM.

Ha én is ilyen helyzetbe kerülök akkor inkább azt veszem figyelembe melyik bandának jobb a közönsége koncerten -nyilván nem megyek többet Megadethre ahol a Holy Wars alatt a sok bárgyú p*cs csak épp, hogy legyezgette a fejét meg volt 1-2 csáp a levegőben-vagy, hogy melyik bandánál van nagyobb show.Én a Maidenre szavazok de ezt igazából neked kell eldöntened.

2014. márc. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tény, hogy nem egy műfaj a kettő, és hogy egy Maiden-show hatalmas Eddie-figurákkal, pirotechnikával, pogóval és egy Seventh Son Of The Seventh Son-turné setlistjével nagggggyon is vonzó, de azt már láttam tavaly! És egy Volt Fesztiválos AM-koncert se lehet olyan rossz (és ott tuti nem halnék meg, mint tavaly majdnem a Maidenen a harmadik sorban :P ) És ott ugyanannyi pénzért több zenekart is láthatnék. Ach...
2014. márc. 10. 19:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a Maiden nem jön már soha többet ide. Viszont a koncert programjukba nem lesz nagy variálás, ugyan azokat a számokat játszák mindenhol.
2014. márc. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sajnos az Iron Maiden hamarosan elér addig, hogy már egyszerűen nem fogják bírni és abba kell hagyniuk a turnézást. Én még max 3 évet (bárcsak több lenne...) jósolok nekik. Szerintem használd ki, valószínűleg utoljára járnak Magyarországon... :(
2014. márc. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Maiden, nekem már megvan a jegyem a Sarki Majmokat nem ismerem.
2014. márc. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom ez nálad mennyit nyom a latba, de az Antrax fog játszani a Maiden előtt. Szerintem már csak miattuk is inkább a Maidenes buli.
2014. márc. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is imádom a Maident és most, hogy minden előző őket javasolta, én kicsit Monkeysnék. Az AM-t is nagyon imádom. És hát VOLT. Fesztivál. Fenomenális. Lehet, hogy a Maiden nem jön többet ide, de már voltál egyszer. Most pedig lesz AM. Lehet, hogy ők is csak egyszer jönnek el ide, többet már nem. Ha nagyon-nagyon-nagyon (és még annál is sokkal de sokkal jobban) szereted a Maident, akkor menj oda, és használd ki a valószínűleg utolsó lehetőséget, de ha úgy érzed, hogy nem fájna a szíved, ha AM-ra mennél, akkor menj oda:) Igazából csak te tudod eldönteni.. Nekem is van olyan banda, akiket ha ezerszer láttam volna akkor ezeregyedjére is elmennék a koncertjükre nem törődve azzal, hogy mit választhatok még.

De az is lehet, hogy az AM még jobban befut, és pár év múlva újra jönnek. Fogalmam sincs..:D Nehéz döntés.. Majd jelezz, mit választottál:)

2014. márc. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha mész Arcticra írj, szívesen betársulnék vkikhez.
2014. ápr. 8. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!