Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik a jobb? KRAFTWERK Das...

Futár 1 kérdése:

Melyik a jobb? KRAFTWERK Das Model, vagy Rammstein DOMINO Das Model?

Figyelt kérdés
2014. márc. 12. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
Rammstein
2014. márc. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért a Kraftwerk is élvezhető! Ha nem lettek volna most szegényebbek lennénk egy jó Rammstein számmal!
2014. márc. 15. 08:41
 3/8 anonim ***** válasza:
ez igaz
2014. márc. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Jó minőségben, nagy motyón, nagy hangerőn, egyértelműen a Krafwerk szól pengébben. A Rammstein egyébként is sík fehérzaj, a Kraftwerk megy full dinamika, nagy attackok és sok kis csend váltakozása folyamatosan, milyen is lenne? :)


Meg a Rammstein elvicceli a nosztalgiát kicsit, a Kraftwerk meg még vérkomolyan nyomta ezt a puhap*csű, iskolás éneklést az akkor még eléggé membrántépő robotzenéhez. Az ismerős szöveget leszámítva semmi nem érint meg az újragondolásban. Még a klip se. :)

2014. márc. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem semmi ez az utolsó minősítés.Nem győzöm kapkodni a fejem. De mindkettőt nagyon élvezem!!!
2014. márc. 21. 20:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Sztem a Kraftwerk, egyik kedvenc együttesem. Alapból a feldolgozások gyengébbek szoktak lenni, és ebben az esetben sincs ez másként.
2014. ápr. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ha a Kraftwerk nincs nem egy (szted jó) Rammstein számmal vagyunk szegényebbek hanem sokkal többel, egy korszakalkotó jelentőségű elektronikus bandával, amely nélkül nem is tudom hol tartana most az elektronikus zene, ja és a németek sem tudom hol tartnanak zeneileg, mert a Kraftwerk bizony egyik "csúcsprojektük" volt.
2014. ápr. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Rammstein verzió jobban tetszik. A számnak van egy könnyedebb feldolgozása Die toten Hosen-től, az is élvezhető. :)
2014. máj. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!