Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az a helyzet, hogy a kombóm...

Az a helyzet, hogy a kombóm tiszta csatornája, nem a legszebb. milyen pedállal tudnék a hangján szépíteni?

Figyelt kérdés

2014. márc. 13. 00:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Egyébként a leginkább olyan hangzástuningoló dolog, ami szerintem kicsit sem tolakodó, gyakorlatilag általánosan használható minden stílushoz, nem csavarja el nagyon a hang karakterét és mégis nagyon sokat dob rajta, az az Aphex XCiter.


[link]

2014. márc. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

5150?

Annak a döglött tisztájával úgy sem tudsz semmi értelmeset kezdeni.

2014. márc. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
A gitárokhoz se értesz. A gibson egy s.z.r.
2014. márc. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
LoL, de sok itt a szagértõ....
2014. márc. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Miért lenne szar a gibson???


Az egy dolog hogy neked ez a véleményed de ez igy nem hiteles. Indokold meg kérlek, akarom tudni miért s.z.r.

2014. márc. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
A Gibson azért szar, mert mindenkinek van csak nekem nincs még! :( :D
2014. márc. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Alex,legalább te nem vagy egy gyökér,akinek az alap helyesírási képességeivel baj van,és nagy betűvel kezdted a márkanevet. de neki szerintem az SX és a Stagg gitár a tuti! az 500 ezres Gibson,az semmi. ki is dobom és veszek egy Staggot. :D
2014. márc. 16. 00:12
 18/21 anonim ***** válasza:

Most azt hiszed lettél valaki, hogy apád vett neked 500ezerért egy tömegcikket?

Megsúgom neked, hogy 500ezerért a zongorámat 5x felhúrozzák meg behangolják.

500ezer Ft egy hangszernél nem pénz.

Nekem egy gitár ott kezdődik, hogy nincs belőle még egy ugyan olyan a világon. (értsd: az én igényeim szerint lett elkészíttetve.)


Más:

Miért sz..r számomra a gibson, mint gitár?

1. A legfontosabb érv: tömeg áru. Lenyomnak belőle napi 3ezer darabot. Csak magyarországon van belőle X+1 ezer darab.

2. Gagyi. Olyan mértékben van száliránytól elfelé döntve a feje, hogy attól kell rettegni mikor törik le. Tudnád hány törött fejű gibsonnal találkoztam már...hujuj.

3. Meggondolatlan elektronikai építkezés. Aki tudja mi van egy mostani standarban, az tudja miért mondom. Ettől gerjedékenyebb antenna hálózatot nehezen lehetne gitárba szerelni.

4. Sérülékeny. Nálam alap, hogy az övem csatja és más egyéb fémek ne karcolják össze a gitárom lakkját, ha mégis összekarcolja valami, egyszerű polírpapírral és shell lakkal javítható legyen, ne kelljen az egészet újra festtetni.


Stagg? sx? Azok mik?

2014. márc. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Gibsonból van renegeteg féle, jobbak is, rosszabbak is.


Általánosságban leszarozni legalább akkor ostobaság, mint általánosságban azt mondani, hogy milyen jó.

Mivel egy meglehetősen nagy volumenben termelő gyárról van szó, szintén ostobaság összehasonlítani egy egyedi igények szerint készült hangszerrel. Nem egy kategória. Persze van a Gibsonnak is Custom Shop gitárja.


Amit a fej dőlésszőgéről írsz, az valóban igaz és ciki, de van rá ellenszer: nem kell hagyni, hogy leessen a gitár, ilyen egyszerű. :) Egyébként meg ezek jól javítható törések.

Ha annyira nagyon szar lenne "a Gibson" általában, kiváló zenészek vajon miért használják kezdetektől fogva folyamatosan?

Mint minden hangszerenek, vannak előnyösebb és hátrányosabb tulajdonságai, de úgy általában leszarozni pusztán hitvita szintjén van.

2014. márc. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

oké...neked ez a véleményed. (nem tudom,hogy neked volt-e Standardod,és tudod,hogy milyen).

én 100%-osan meg vagyok elégedve vele,és szerintem ez a lényeg. van mellette még 4 gitárom,de ez a kedvencem. és persze,ízlések és pofonok!

2014. márc. 16. 17:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!