Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az Apocalyptica együttes...

Az Apocalyptica együttes zenészei miért sminkelik maguk annyira "buz'isan"?

Figyelt kérdés

Szép, nemes és tiszteletet sugárzó együttesnek hittem, míg hallgattam őket csupán. De mikor jobban utánanéztem és Fb-n is követni kezdtem őket...

Most akkor melegek vagy csak divatmajmok? Ez a kinézet és az egész mégis mi??

[link]



2014. márc. 13. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:

A melegek nem sminkelik magukat.

De téged miért zavar?Ha tetszik hallgasd,ha nem,ne.

2014. márc. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is szeretem a zenéjüket :)

Nem hinném, hogy melegek lennének. Jópár együttes(főleg a rock, metál féle irányzatúak)tagjai sminkelik magukat, köze nincs a melegséghez. Elhiszem, hogy illúzióromboló, de nem baj, ha nem szimpatikusak, a zenéjüket nyugodt szívvel hallgathatod ettől még. Próbálj meg elvonatkoztatni tőlük.

2014. márc. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nem b***s, hanem lányos, amúgy meg a rock bandákban majdnem mindig sminkelik magukat.
2014. márc. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Jó ezt értem. De ők nem olyan extrén feltünően sminkelik, mint pl Nikki Sixx, hanem olyan nőies sítulsban--kegyetlen sok alapozó, szemöldökvonal, szemkörül vékonyan feketével.

Azért nem teljesen ugyanaz, és olyan furcsa ez nekem :/ De értem,mit mondtok. Lehetséges h csupán "divatból". kár.

2014. márc. 15. 17:26
 5/5 anonim ***** válasza:

Divat?

Ma már ez nem olyan nagy szám.

Nem tudom,nem mai dolog.

2014. márc. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!